Arda Erel

Çok küçük yaşlarda yazmaya başladığını belirten Arda Erel genellikle internette Arda Erel İmzalı sözler ile tanınmıştır. Şarkı sözüde yazmaktadır. Bir arkadaşının teşviki ile sosyal medyada sözler yazmaya başladı, kısa sürede beklemediği kadar ilgi ile karşılaşmıştır.

Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur.

İlk dönemlerde bir blog’da yazmaya başlamış ardından twitter ve instagram üzerinden sözlerini sosyal medya üzerinden yayınlamaya başlamıştır. Kısa sürede ünlüler dahil bir çok takipçi kazanan Arda Erel’in sözleri sürekli paylaşılmıştır. Daha sonra Senin İçin ve Arayış isimli kitapları ile okurseverlerin karşısına çıkmıştır. 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş, aslen Gaziantep’lidir.

1 Yorum

  1. Arda Erel i Suputnik radyoda dinledim Özgüvenliliğine güvendim İnandırıcı konuşması ilgimi çekti Bizim yapamadığımız günlük günce ve not tutmasına imrendim.Tuttuk da nemi oldu Demekki şu senin arkadaşınmış vs sorgulamasını tınmıyor Psikolojik yaklaşımları güncel Sarsıntı kitabının hakkında sorulara verdiği yanıt dikkatimi çekti okunmaya değer buldum Erel i kutluyorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz