ArcliveS

2

ArcliveS hakkında merak edilen kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? gibi soruların cevapları. Kısaca müzik hayatı ve biyografisi.

23 Şubat 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Memleketi aslen Çorum Osmancık’tır. Lise son sınıfta eğitim hayatını sürdürmektedir. Bilinen adı ArcliveS yani gerçek ismi ile Yusuf Melih Ertekin İstanbul’da yaşamaktadır. Boyu 1.88 cm, kilosu 78, burcu ise Balık’tır.

Elektronik müzik yapımcısı olan ArcliveS, okul hayatının dışında farklı tarzlarda müzikler yaparak adını birçok ülkedeki kitlelere duyurmayı başarmıştır. 12 yaşında müziğe olan ilgisi başlamış, ilk başlarda birçok şarkıya Mashup yaparak Soundcloud’a yüklemiştir. Daha sonra remix yapmaya başladı ama yaptığı remixleri yayınlamadı. Bazen sosyal platformlarda canlı yayın açarak yaptığı remixleri hayranlarına dinletti.

İlk müziği olan ‘FREE TIME’ dinleyicileri tarafından büyük dikkat çekmiştir. Ancak daha profesyonel yapımcılar ile çalışmak için müziklerini sosyal platformlardan kaldırdı ve dünyaca ünlü Müzik yapımcıları ile çıkardı. Kanadalı müzik şirketinde çalışan ArcliveS, 2019 sonlarına doğru müziklerini platformlardan silmesi için plak şirketine başvurdu ve müzikleri kaldırıldı. Daha sonra Kanadalı müzik grubu DVBBS ile çalışmaya başlayan ArcliveS grubun müziklerine katkıda bulunarak çok büyük başarılar elde etti. Müzik hayatı dışında da eğitim hayatını sürdüren ArcliveS’in okuduğu okullar hakkında bilgi bulunmamaktadır.

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz