Anne Marie

Anne Marie kimdir? boyu, kilosu, doğum yeri, evli mi? sevgilisi kim gibi bir çok soru ile hayranları tarafından merak edilmektedir.

1991 doğumlu genç sanatçı Anne Marie İngiltere Essex doğumludur. 2013 yılında müzik kariyerine adım atmıştır.

Bugüne kadar Karate, Gemini, Boy, Do It Right, Alarm, Peak ve Ciao Adios isimli tekli single çalışmalarını gerçekleştirmiştir.

Son zamanlarda ülkemizde Cizreli Mehmet ile birlikte sahne alması ile tanınan ünlü isim daha öncesinde Cizreli Mehmet’in kendisine eşlik ettiği Rockabye şarkısını sosyal medya üzerinden beğenmiş ve kendisini 2017 yılında konser vermek için geldiği Babylon Soundgarden’da davet etmiş ve onunla canlı olarak Rockabye şarkısına düet yapmıştır.

Anne Marie’nin 1.68 cm, kilosu ise 60’tır.

10 Yorumlar

  1. Şu dünya üzerine en sevdiğim sanatçı çok mükemmel ve harika bir kadın çok güzel ve söylediğim gini müthiş blr sesi var o her zaman 1 numaram olucak

  2. Anne marienin fanıyım boş zamanlarında puzzle yapmayı ve arkadaşlarıyla takılmayı çok sever kulis isteklerinde ülkenin geleneklerine göre eşyalar ister. Ayrıca kulisinde puzzle ve hayranlarına imza vermek için özel bir kalem ister. Ayrıca kendisine marie denilmesinden hoşlanır.

  3. Anne Marie örän gowy aýdymçy sesiniň özüniň haýrany! Dünýä boýunça iň gowy görýän aýdymçym! Anne Marie bilen görüşmek belkem nesip etsin!

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz