Anna Deniz Şaylan

0

Anna Deniz Şaylan sosyal medya dünyasının sevilen isimlerindendir. Hakkında takipçileri genellikle kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? sevgilisi var mı? varsa kim? gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılında dünyaya gelen Anna Deniz Şaylan doğma büyüme Ankara’lıdır, anne tarafından ise aslen Ukrayna asıllıdır. Soru cevap videosunda doğup büyüdüğü şehir olduğu için kendisini Ankara’lı olarak gördüğünü dile getirmiştir. Berk ve Fuat isimlerinde iki erkek kardeşi vardır, hatta birlikte bazı videolarını takipçileri ile paylaşmıştır.

Anna Deniz Şaylan boyu, kilosu;

Başarılı ismin boyu 1.70 cm, kilosu ise 50’dir. Maalesef henüz burcu nedir sorusunun cevabına ulaşılamamıştır.

Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde eğitim hayatını sürdüren Deniz Şaylan ilerleyen süreçte sosyal medyanın yanı sıra eğitimin gördüğü bölüm üzerine mesleğini de sürdürmek istemektedir.

İlk Twitch macerasında kardeşlerinin önerisi ile katılmış ve ilk katıldığında yayın açmıştır. Twitch platformunda “O Ses Twitch” formatı ile tanınmıştır.

Özellikle İtalyan Kürdü isimli yarışmacının söylediği troll şarkı ile tüm dikkatleri üzerine çekne güzel isim, bazı yayınlarında Just Chatting yapsa da Counter Strike Global Offensive oyunu da oynamıştır.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 449bin, twitter hesabında 12,2 B, Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 116 B civarındadır. Tabiki bu sayılar her geçen gün artmaktadır.

Oyunculuk, sinema ve televizyon üzerine ilerleyen süreçte herhangi bir planı olmadığını ancak yinede deneyebileceğini dile getiren Deniz Şaylan, ABC ve LC Waikiki gibi markaların reklamlarında yer almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz