Andrey Polyanin

Andrey Polyanin günümüzde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim adlı dizide Veli Demir karakterini canlandırmaktadır. Hakkında ise aslen nereli olduğu, dini, askerlik konusu, boyu ve kilosu gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur.

1986 yılında Rusya‘da dünyaya gelen Andrey Polyanin uzun süredir Türkiye’de yaşamaktadır. Akrep burcu’dur. Boyu 1.85 cm, kilosu ise 77’dir.

Andrey Polyanin Stan Türkiye macerası;

Annesi ve babası emekli olduktan sonra sıcak bir bölgeye yerleşmek istemişlerdir. Ardından önce Türkiye’de Antalya’dan yazlık almışlar, sonrasında ise burada kendi işlerini açarak yaşamaya karar vermişlerdir. O dönemler küçük yaşlarda olan Andrey, kısa sürede alıştığını, ülkemizi ikinci evi gibi gördüğünü hatta bazen Rusça sözcükleri unuttuğunu dile getirmiştir. Bu konu ile ilgili sürekli Türkçe düşündüğünü artık rüyalarını bile Türkçe gördüğünü aktarmıştır. Özellikle Kemal Sunal filmlerini çok sevdiğini ve sık izlediğini bu şekilde Türkçe’yi daha çabuk öğrendiğini söylemiştir.

Ülkesinden de kopmamış ve sürekli Rusya ve Türkiye arasında mekik dokumuştur. Eğitimini de Türkiye’de tamamlayan Andrey Stan en son yaşantısını İstanbul’da sürdürmeye karar vermiştir.

Ekran severler tarafından ise özellikle Elin Oğlu isimli program ile tanınmıştır. Yarışmaya katılmadan önce tekstil ticareti (Tişört tasarımı) ile uğraşmış her ne kadar hobi olarak mankenlik ve modellik yaptığını belirtse de bir çok marka için podyumlar da manken olarak boy göstermiştir.

Şahika Tekand’dan oyunculuk dersleri alan Polyanin 2015 senesinde Mercedes Benz Fashion Week’te podyuma çıkmıştır.

Andrey Polyanin Askerlik yaptı mı?

Uzun süredir yakışıklı oyuncunun askerliği ile ilgili bir çok soru sorulmaktadır. Kendisine de bu konu ile ilgili soru sorulmuş ve cevabı evet olmuştur. 2010 yılında İstanbul’da askerliğini yapan oyuncu Türk Vatandaşlığına geçmiş, ardından vatani görevini Mehmetçik Ordusu’nda yapmıştır. 66. Mekanize Piyade Tugayı Barış Gücü Komutanlığı bünyesinde askerliğini yapan Stanin, Türkiye benim 2. vatanım, gerekirse hiç düşünmeden cepheye gider ve Mehmetçik ile omuz omuza savaşırım diye açıklama yapmıştır. En sevmediği özelliği çok duygusal olmasıdır.


Dini İnancı

2015 yılında Elin Oğlu programının bir dönemi Ramazan Ayı’na denk gelmiştir. O dönemde Oruç tutan yarışmacılar arasında Andrey’de yer almıştır. Ramazan ayının kendisi için farklı bir deneyim olduğunu, ülkesi Rusya’da Müslümanların iftar sofralarında yer aldığını aktarmıştır. Ülkesinde, Kazak, Azeri ve Afgan asıllı müslümanlar ile birlikte iftarda yaptığını onlarla bu duyguyu yaşadığını dile getirmiştir. Hristiyan dinine mensup’tur.

2014 yılında Kırımlı isimli sinema filminde Yüzbaşı karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında ise Kalk Gidelim dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide Veli Demir karakterini canlandırmaktadır.

Son olarak ise Andrey Polyanin’in sevgilisi 2018 yılı itibariyle yoktur. Türk kadınlarının çok kıskanç olmasından şikayetçidir. Ama daha önce sevgilisi olduğunu ve kıskançlık huylarını bildiği için, ilişkinin başında bu konu ile ilgili sınırlarını çizerek ilişkiye başladığını belirtmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz