Andrea Espada

Andrea Espada hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? kimdir? Eğitimi, Çalışmaları, Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

Andrea Espada 17 Ağustos 1986 yılında Kolombiya’da dünyaya gelmiştir. Kolombiya’lı model, fenomen aynı zamanda komedyen ve yetenekli bir oyuncudur. Valle del Cauca’daki Universidad Autónoma de Occidente’den Batı Özerk Üniversitesi Uluslararası İşletme ve Pazarlama mezunudur. Boyu 1.60 cm, kilosu ise 56’dır.

Amerika’ya yerleşen Kolombiya’lı güzel eğlence alanında bir kursa kaydolmuş ve 2009 yılında oyuncu olarak kariyerine başlamıştır. “Deadman Şehri”, “Noches con Platanito” ve “Azrail Jack” gibi filmlerde rol almıştır. Güzel oyuncu 2013 yılından 2018 yılına kadar “Noches con Platanito” serisinde tekrar eden bir rolü olmuştur.

Oyunculuğun yanı sıra 2013 yılında Instagram’a kaydolmasıyla ve medyadaki varlığıyla ünlü olmuştur. Andrea Espada; kısa ve komik videoların yanı sıra kendi fotoğraflarını paylaşması ve güzelliğiyle de takipçi sayısını gün be gün arttırmış ve YouTube kanalıylada bu durumu desteklemiştir. Instagram’da 6.6 milyondan fazla takipçisi bulununca Kolombiya’lı güzelin Facebook’ta ise 4.8 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz