Anar Orucov

Anar Orucov blogger, viner ve sosyal medya fenomeni olarak ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Anar Orucov Kimdir? Nereli?

1995 yılının Haziran ayında dünyaya gelmiştir. Azerbaycan’ın Gence Şehri’nde doğmuştur. Gence, Azerbaycan’ın en kalabalık üçüncü şehridir. 2012 senesinde, Azerbaycan Gence Devlet Üniversitesi (Yabancı Diller Fakültesi) Rusça Öğretmenliği Bölümü’ne girmiş ve 2016 yılında mezun olmuştur. Üniversite’nin KVN grubu GSU KOMEDY’nin başkanı olmuş ve 2020 yılının Nisan ayında asma çizmeye başlamıştır. Anar Orucov, Eylül ayında Atv de olan vine show yarışmasına katılmış, kanalda yayınlanan Vine show’da 6. sırayı kazanmıştır. Kasım 2020’de ise 2. Karabağ savaşına katılmış, Ocak ayında ara verilmiştir. Günümüz itibariyle sosyal medya hesaplarında Vines çekmeye devam etmektedir.

Anar Orucov Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.70 cm, kilosu 60, burcu ise ikizler’dir. 2021 yılı itibariyle yaşı ise 26’dır. Resmi instagram hesabı @anar_orucoff ‘un günümüz itibariyle takipçi sayısı 36,8bin civarındadır. Youtube video kanalı ile paylaşımlarını da devam ettirmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz