Alperen Şahin

0

Alperen Şahin TRT1 ekranlarında yayınlanan Barbaraslar Akdenizin Kılıcı isimli diziye Martin karakteri olarak dahil olmuştur. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Alperen Şahin Kimdir?

1993 yılında dünyaya gelen Alperen Şahin Almanya Frankfurt doğumludur. Henüz aslen baba tarafından nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Oyunculuk kimliğinin yanı sıra, model olarak ta çalışmalarda bulunmuştur. İspanyolca, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

ID Studio Menajerlik Ajansı bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Vücut geliştirmenin yanı sıra spor ile de bir hayli ilgili olan yakışıklı isim uzun boy, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.

Alperen Şahin Boyu, Kaç Yaşında?

Alperen Şahin 28 yaşında, 185 cm boyundadır. Göz rengi yeşil, saç rengi ise koyu sarı’dır. Resmi instagram hesabını @sahalperen kullanıcı ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle instagram hesabında 693bin civarında takipçisi bulunmaktadır.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Martin Kimdir?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı isimli dizide Pelin Akil‘in canlandırdığı İsabel’in uzun yıllardır aradığı kardeşi Martin’dir. Dizide ayrıca Engin Altan Düzyatan, Devrim Evin, Ulaş Tuna Astepe, Melis Babadağ, Caner Topçu, Yiğit Özşener, Yetkin Dikinciler ve Gülcan Arslan gibi isimler de rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz