Alihan Zülfikaroğlu

Alihan Zülfikaroğlu sosyal medya dünyasının en fazla merak edilen isimleri arasında yer almaktadır. Hakkında ise bir çok soru merak konusudur. Kimdir? kaç yaşında? boyu, kilosu, ailesi, aslen nereli? sevgilisi var mı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Kasım ayında dünyaya gelen Alihan Zülfikaroğlu, Akrep burcudur, boyu 1.75 cm, kilosu ise 67’dir. Baba tarafından aslen Kahramanmaraş’lıdır ve Adana’da doğmuştur. Yaptığı paylaşımlar ile Twitter’da adından çokça söz ettirmektedir.

Alihan Zülfikaroğlu eğitim hayatı;

Lise tahsilini Kurttepe Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamlamış ardından Elektrik ve elektronik üzerine eğitim almıştır. Adıyaman Üniversitesi Elektrik Bölümünden mezun olmuştur.

Üniversite tahsili döneminde sosyal medya hesaplarını ve paylaşımlarını aktif bir şekilde sürdürmüş ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kısa bir süre içerisinde milyonlarca takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır.

Twitter üzerinden açmış olduğu konular inanılmaz derecede ilgi gören ünlü isim, insanlara samimi yaklaşmayı o nedenden dolayı tweetlerinde her zaman samimiyeti ön planda tuttuğunu belirtmektedir.

Yaşantısını Adana’nın Çukurova İlçesi’nde sürdürmektedir. Gelecek dönemlerde, özellikle hayranları tarafından da sıkça dizi ve sinema filmlerinde rol alması yönünde istekler mevcuttur. Kısacası, ilerleyen zamanlarda kendisini sıkça ekranlarda görebilmek diyebiliriz.

Son olarak sevgilisi var mı sorusunun cevabı ise kaynaklarda geçmemektedir. Yani net olarak sevgilisi var mı? yok mu? sorusunun cevabına maalesef ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz