KimNereli.net

Ali Kuzu

Ali Kuzu Kimdir?

Ali Kuzu
Gerçek adı: Ali Kuzu
Doğum Tarihi: 03/04/1957 (62 yaşında)
Medeni Hali: Evli (Hüsniye Erman Kuzu ile)
Burç: Koç
Meslek: Araştırmacı Gazeteci Yazar
Doğum yeri: İstanbul

Ali Kuzu Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Ali Kuzu hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? aslen nereli? kitapları, eserleri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

3 Nisan 1957 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ancak henüz aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Yazmış olduğu kitaplar ile dikkatleri üzerine çeken usta yazar evlidir ve yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir.

Günümüze kadar 100’ün üzerinde araştırma ve inceleme kitaplarını kaleme almıştır. Bir çok kitabı yayınevleri’nde yayınlanmış ve okur severler ile buluşturmuştur. Bektaşilik, Alevilik, derin örgütler, Türkiye yakın siyasi tarihi ve tarihte konu olan pek çok önemli ismi kaleme almıştır.

Ali Kuzu bazı kitapları;

Kudüs’ü Yıkmak – Kod Adı: 2020, İmparatorluğun Gözyaşları, Farabi, Mimar Sinan, Kutsal Yemin – Mustafa Kemal Atatürk, Sultan Fatih, Terör Mü Kürt Sorunu Mu, Atatürk Din Düşmanı Değildi, Akşemsettin, Piri Reis, Seydi Ali Reis, Muhteşem Türkler, Gizlenen Tarih Dersim Gerçeği, Dünyanın En Büyük İstihbarat Örgütü CIA, Biruni, Siyah Sancak, Evliya Çelebi, Siyah Sancak Pandoranın Kutusu, Uluğ Bey, Kutsal Kâse-Hedef Türkiye, Donald Trump – Yeni Bir Dünya Düzenine Doğru, Kod Adı 39-Vatikan’ı Yıkmak, Cahit Arf ve Matematikçilerimiz, Şeytanın Satranç Tahtası, Atatürk’ü Kimler Öldürdü?. Dünyayı Yöneten Üst Akıl Bilderberg, Barbaros, Ali Kuşçu, Kurtuluş Savaşında Atatürk ve Din Adamları, Mossad Dünyanın En Acımasız İstihbarat Örgütü, İbni Sina, Hedef Dünya Egemenliği Küresel Gizli Örgütler, Farabi, Harezmi, Mit-Mossad-Cıa-Gladıo Dünyanın En Büyük İstihbarat Servisleri, Dünyanın Derin Devleti İlluminati, Evanjelizm – Tanrı’ya Başkaldırı, Gladio/Amerika’nın Kurduğu Gizli Örgüt, 1453 Konstantiniyye Düştü, Rockefeller Ailesi, Küresel Para Baronu, Rothschild Ailesi, Sessiz Çığlıklar, Beka Meselesi, Illuminati’nin Kozmik Sırları.

Bilim Adamları Serisi altında bilime ve tarihe meraklı okur severler ile bilgilerini ve araştırmalarını paylaşmıştır. Dönemin ünlü isimlerini ve bilim adamlarını mercek altına almış, yazmış olduğu eserler bilimsel ve bibliyografik açıdan çok önemli eserler’dir.

Etiketler:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Ali Kuzu
Gerçek adı: Ali Kuzu
Doğum Tarihi: 03/04/1957 (62 yaşında)
Medeni Hali: Evli (Hüsniye Erman Kuzu ile)
Burç: Koç
Meslek: Araştırmacı Gazeteci Yazar
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

442.166 kez okundu

2.

Beren Saat

401.461 kez okundu

3.

Tarık Akan

300.110 kez okundu

4.

Azad Yılmaz

299.448 kez okundu

5.

Tarkan

240.800 kez okundu

6.

Volkan Demirel

229.248 kez okundu

7.

Ecrin Su Çoban

211.128 kez okundu

8.

Emre Mor

204.605 kez okundu

9.

Ersay Üner

200.879 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

197.067 kez okundu