Ali Kayra Gürel

Ali Kayra Gürel rol aldığı Kod Adı Kırlangıç isimli dizi ile dikkat çekmiştir. Başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ali Kayra Gürel Kimdir?

Ali Kayra Gürel dizi, reklam, sinema ve film oyuncusu. Hande Aytar Cast Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Genç isim ilk olarak kurumsal markaların fotoğraf çekimi ve reklam çalışmalarında yer almıştır.

2022 yılında Nestle Damak Fotoğraf çekimi ve reklam çalışmalarında boy göstermiştir.

Daha sonra 2023 yılında Son Akşam Yemeği isimli sinema filmde rol almıştır. Son Akşam Yemeği sinema filminde Aslı Tandoğan, Azra Aksu, Cemal Hünal, Engin Şenkan, Haydar Şahin, Mustafa Kirantepe, Necip Memili, Nehir Gökdemir, Onur Tuna, Pelin Akil, Tuğba Daştan, Yasemin Baştan ve Yasemin Conka ile birlikte rol almıştır.

2023 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kod Adı Kırlangıç isimli dizinin başrol oyuncusu olarak kariyerine devam etmiştir. Kod Adı Kırlangıç dizisi oyuncuları, Elif Kurtaran, Göktuğ Yıldırım, Ayşegül Kopartan, Ömer Erkan Özhan, Damla Nida Kurtaran, Musa Özgeç, Serkan Şenalp, Gizem Arıkan, Korhan Herduran, Ayhan Taş, Cemil Şahin, Mine Teber, Eray Kaman, Ferzan Hekimoğlu, Deniz Haddad, Cengiz Güleryüz ve Funda Cansever gibi isimlerden oluşmuştur.
ali kayra gurel3 jpg

Ali Kayra Gürel Nereli?

Ali Kayra Gürel doğma büyüme İstanbul’ludur. Ancak anne ve baba tarafından memleketi, aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Ali Kayra Gürel Kaç Yaşında?

Ali Kayra Gürel 13 yaşındadır. Doğum tarihi 28 Ekim 2010, burcu ise akreptir. Göz rengi mavi, saç rengi kumral.

Ali Kayra Gürel Boyu, Kilosu

Ali Kayra Gürel 1.55 boyunda ve 45 kilodur.

Genç isim yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir. Ortaokul eğitim hayatını sürdürdüğü belirtilen Kayra, LGS’ye hazırlanmaktadır.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

Son Akşam Yemeği (Sinema – 2023)
Kod Adı Kırlangıç (Yiğit Efe) (Dizi – 2023)
Nestle Damak Fotoğraf Çekimi – Reklam Çalışmaları (2022)

Ali Kayra’nın resmi instagram hesabı @alikayragurel ‘dir. Bu instagram hesabı açıklamasında şu not yer almaktadır. “Ailesi tarafından yönetilen hesaptır.”
ali kayra gurel6 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz