Aleyna Elibol

Aleyna Elibol katıldığı Survivor yarışma programı sonrası merak konusu olmuştur. Hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Aleyna Elibol Kimdir?

Aleyna Elibol oyuncu, fenomen. Her ne kadar Survivor yarışması ile dikkatleri üzerine çekmiş olsada güzel isim sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isim, aynı zamanda oyuncudur.

Aleyna Elibol Nereli?

Aleyna Elibol aslen İzmir doğumludur.

Aleyna Elibol Boyu, Kaç Yaşında?

Aleyna Elibol 27 yaşında ve 1.75 boyundadır. Doğum tarihi 1996, burcu ise oğlak’tır.

2023 yılında Survivor yarışmasına katılmıştır. Yarışmada ayrıca Asena Demirbağ, Buse Plan, Berdan Mardini, Ümit Erdim, Zeynep Alkan, Alper Rende, Halil İbrahim Göker, Kürşat Juan, Osman Can Ural ve Kardelen Kalender gibi pek çok isim yer almıştır.

Güzel isim daha önce rol aldığı başarılı projeler ile de dikkat çekmiştir. Daha önce Elimi Bırakma, Payitaht Abdülhamid, Kaçış ve Orta Kafa Aşk gibi projeler de rol almıştır. En son ise Sevda Mecburi İstikamet adlı sinema filminde rol almıştır.
Aleyna Elibol2
Oyunculuk Eğitimleri:

Akademi 35.5 / Sahne Sanatları ve Temel Oyunculuk Eğitimi
Akademi 35.5 / Diksiyon ve Şan Eğitimi
Nezaket Coşkun / Kamera Oyunculuğu
Tarkan Karlıdağ / Kamera Oyunculuğu
Fulya Filazi / Kamera Oyunculuğu
Bahar Kerimoğlu

Resmi instagram hesabı @aleynaelibol ‘dur. Gününümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 129bin civarındadır.

Katıldığı Survivor 2023 yarışmasının iddialı isimlerinden olan ünlü isim güzelliği ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. En çok merak edilen sevgilisi varmmı? varsa kim? sorusunun cevabına ise henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz