Asena Demirbağ

Asena Demirbağ ekran severler tarafından katıldığı Survivor 2023 yarışması ile tanınmıştır. Güzel isim hakkında kısa süre içinde bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca kariyeri, biyografi ve hayatı.

Asena Demirbağ Kimdir?

Asena Demirbağ pilates eğitmeni, kişisel antrenör ve online koçluk yapmaktadır. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi BESYO bölümü mezunudur. Babasını çok erken yaşlarda yitirmiş, bu nedenle babasız yetişmiştir. 2015 senesinde Acı Aşk isimli dizi de bir bölüm rol alarak oyunculuk yapmıştır. Türk sinema dünyasının yakından tanıdığı usta isim Oya Aydoğan ile de akraba oldukları bilinmektedir.

Son dönemde kariyerine bir de Survivor yarışmasını dahil etmiştir. Yarışma öncesinde Survivor katılırken şu sözleri sarfetmiştir. “Güçlü bir kadın, güçlü bir anne bir de şampiyonluk neden olmasın? bekle beni survivor dişi kurt geliyor.” Yarışmada gönüllüler takımında yer almıştır.

Yarışmada ayrıca Berdan Mardini, Ümit Erdim, Zeynep Alkan, Alper Rende, Halil İbrahim Göker, Kürşat Juan, Osman Can Ural ve Kardelen Kalender gibi pek çok isim yer almıştır.
Asena Demirbag6

Asena Demirbağ Boyu, Kaç Yaşında?

Asena Demirbağ 26 yaşında ve 1.75 boyundadır. Doğum tarihi 1997 olan güzel ismin maalesef aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Asena Demirbağ Evlimi? Eşi Kim?

Asena Demirbağ Beşiktaş ve Türkiye A Milli Takımı eski futbolcularından Ahmet Dursun ile 7 Ekim 2019 tarihinde Paris’te evlenmiştir. Ancak evliliği 12 Kasım 2021 tarihinde son bulmuştur. Bu evliliğinden 4 Mart 2020 doğumlu Lidya Dursun isminde bir kızı vardır.

Resmi instagram hesabı @asenademirbag ‘dır. Güzel ismin günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 31,6bin civarındadır. Sık sık resmi sosyal medya hesaplarından spor, pilates dışında kızı Lidya ile birlikte eğlenceli fotoğraf ve videoların da paylaşımını yapmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz