Simone Ashley

0

Simone Ashley Netflix platformunda yayınlanan Bridgerton isimli aşk, ihtiras ve entrika dolu dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, oynadığı sinema ve diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Simone Ashley Kimdir?

Simone Ashley başarılı oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Günümüzde yaşantısını Amerika, Kaliforniya’da sürdüren Ashley’in gerçek ismi Simone Ashwini Pillai’dir. 1995 yılının Mart ayında, Sri Lankalı bir anne ve babanın kızı olarak İngiltere’de doğmuştur. Aile kökeni bilime oldukça yatkın olan akademisyen üyelerden oluşmaktadır.

Güzel oyuncunun ilgi alana ise sanat ve oyunculuk dünyası üzerine olmuştur. Maidenhead’de Redroofs Tiyatro Okulu’na gitmiş, İngiltere Londra’da Arts Educational School’da oyunculuk eğitimi almıştır.
Simone Ashley
Sinema dünyasında 2018 senesinde Boogie Man isimli film ile giriş yapmış, film de Aarti karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Yine aynı sene içerisinde yayınlanmış olan Kill Ben Lyk adlı film de rol almıştır. Gerçek çıkışını ve tüm dikkatleri üzerine çektiği film ise 2019 senesinde rol aldığı Netflix dizisi Sex Education’da canlandırdığı Olivia Hanan karakteri olmuştur.

Günümüze kadar Wolfblood, Guilt, Broadchurch, The Sisters gibi bir çok dizide rol almıştır.

Çocukluk yılları İngiltere’de geçen Simone, tam bir rock and roll müzik tutkunudur. Çay içmekten büyük keyif almaktadır. 2019 yılında Pokémon Detective Pikachu adlı ilk sinema filminde oynamıştır.

Bir dönem youtube video kanalında, dövme yapma ile ilgili kendi kendine öğrendiği süreci paylaşmıştır. Ayak bileğinde kendine bir sfenks kedisi dövmesi yapmıştır.

Simone Ashley Nereli?

Simone Ashley aslen Güney Asya kökenli bir oyuncudur.

Simone Ashley Boyu, Kaç Yaşında?

Simone Ashley 27 yaşında ve 1.75 cm boyundadır. Kilosu 50, burcu koç, göz ve saç rengi ise koyu kahverengi’dir. Resmi instagram hesabı @simoneasshley ‘in günümüz itibariyle 1,4milyon civarında takipçisi bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz