Serdar Özen

0

Serdar Özen iş, sanat ve magazin camiasının çok yakından tanıdığı bir isimdir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca kariyeri, çalışmaları, iş hayatı ve biyografi bilgileri.

Serdar Özen Hakkında

Serdar Özen Etkinlik Organizatörü olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 14 Haziran 1979 tarihinde İstanbul Üsküdar’da doğmuştur. Yeditepe Üniversitesi Halka İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu’dur. Henüz 20 yaşındayken aile şirketinde çalıştığı dönemde, bir müşterisinin ricası ile planladığı organizasyon sonrasında etkinlik planlama şirketi kurmaya karar vermiştir.

Serdar Özen Nereli?

Serdar Özen baba tarafından aslen Nevşehir, anne tarafından ise aslen Giresun’ludur. Doğma büyüme ise aslen İstanbul. 2 erkek ve 1 kız kardeşi vardır.
Serdar Özen

Serdar Özen İş Hayatı, Kimlerle Çalışmıştır?

Cüneyt Arkın’ın ailesi, Gökçe Bahadır, Emir Ersoy, Işın Karaca, Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Yasemin Sakallıoğlu, Seren Serengil, Yaşar İpek, Demet Akalın, Selin Ciğerci, Gökhan Çıra, Özge Özder, Aslı Hünel, Buse Varol, Alişan, Melek Mosso gibi ünlü isimlerin düğün, davet, doğum günü ve evlilik yıldönümleri organizasyonlarını planlamasıyla adını duyurmuştur.

Selin Ciğerci, Yasemin Sakallıoğlu, Fahriye Evcen ve Alişan gibi yıldızların da düğün organizatörlüğünü yapmıştır. Türkiye’de 10, Almanya’da 1 şubesi bulunan düğün ve davet organizasyonlarının aranan ismi olan Özen, sosyal medyadan yaptığı açıklamasında, “Kutlamalar yaratmak benim için sadece bir iş değil, bu benim tutkum. Yaptığım işi seviyorum” ifadelerini kullanmıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @serdaroozen ‘dir. Ayrıca resmi web sitesi de http://www.serdarozen.com

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz