KimNereli.net

Nikki Wild

Nikki Wild Kimdir?

Levent Koçkar
Gerçek adı: Levent Koçkar
Doğum Tarihi: 26/09/1970 (50 yaşında)
Eğitim Durumu: Lise
Medeni Hali: Bekar
Burç: Terazi
Meslek: DJ Müzisyen Oyuncu Şarkıcı
Doğum yeri: İsviçre

Nikki Wild Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Nikki Wild hakkında merak edilen müzik kariyeri. Peki kaç yaşında? burcu nedir? doğum tarihi, müzik hayatı ve kısaca biyografi bilgileri.

1970 yılının Eylül ayında İsviçre’de dünyaya gelen Levent Koçkar müzik dünyasında Nikki Wild ismi ile tanınmaktadır. Müzik severler tarafından bilinen bir diğer ismi ise Punk Levent’tir. Özellikle İstanbul, Beyoğlu Taksim’de ismini duyurmuştur. Sahnede kullanmış olduğu Nikki ismi Mötley Crüe’nun basçısı Nikki Sixx’ten gelmektedir.

Ülkemizde Rock’n Roll, Glam Rock ve 80’s Rock denildiğinde Rock dünyasında ilk akla gelen isimlerin başında yer almaktadır.

Müzik dünyasına çok küçük yaşlardan itibaren ilgi duymuş ve yine küçük yaşlarda müzik ile ilgilenmeye başlamıştır. Henüz 7 yaşında iken müzik dünyasının efsane isimlerinden Elvis Presley’i dinlemeye başlamıştır. Daha sonra The Beatles, İngiliz Rock Grubu Led Zeppelin dinlemeye başlamış devamında ise punk, rock ve heavy metal ile müzik yolculuğuna devam etmiştir.

Nikki Wild Türkiye macerası;

İsviçre’den Türkiye’ye kesin dönüş yaptıktan sonra, Turizm ve Otelcilik üzerine Lise eğitimini tamamlayan Nikki Wild, kısa sürede Beyoğlu’nda düzenlenen Heavy Metal konserlerine gitmeye başlamıştır. 1988 senesinin yaz aylarında İstanbul, Yeşilköy’de bir otel bünyesinde cankurtaran olarak çalıştığıda belirtilmektedir. 19 yaşında iken Muğla, Bodrum’da plaj işletmeciliği, bir çok barda barmen ve dj olarak çalışmış, hatta çok kısa süren 1 günlük garsonluk macerası bile olmuştur.

Tüm bunların yanı sıra, kliplerde yer almış, Siyaset Meydanı, Dr. Stress ve A Takımı gibi tartışma programlarına katılmıştır. Şeytan Ayrıntıda Gizlidir isimli bir dizide ise Satanist bir grubun lideri olarak oyunculuk yapmış ve dizinin kadrosunda yer almıştır.

Ülkemize konser vermek için gelen müzik gruplarına asistanlık yapmış, radyo programları hazırlamış ve sunmuştur.

En son televizyon dünyasında katıldığı Benimle Söyle isimli şarkı yarışması ile ekran severler tarafından büyük beğeni ile takip edilmeye başlamıştır. Yarışmada kendisine has tarzı, duruşu ve yorumları ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim yarışmada genellikle sıfırcı jüri olarak adlandırılmıştır. Açık sözlü olması, isabetli yorumları ile yarışmaya damga vuran ünlü isim, uzun saçları ve dövmeleri ile 90’lı yıllara da damgasını vuran bir isimdir.

Boş vakitlerinde, PlayStation oynayarak, çalacağı şarkılar için araştırma yaparak ya da dizi ve film izleyerek zamanını geçirdiği belirtilmektedir. Çok küçük yaşlardan itibaren kaykay hobisine başlamış ve uzun seneler kaykaya binmiştir. Geceleri sabaha kadar dj olarak çalıştığı için gündüz vakitleri uyuduğunu ve saat 18 gibi uyandığını belirtmiştir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Nikki Wild
Gerçek adı: Levent Koçkar
Doğum Tarihi: 26/09/1970 (50 yaşında)
Eğitim Durumu: Lise
Medeni Hali: Bekar
Burç: Terazi
Meslek: DJ Müzisyen Oyuncu Şarkıcı
Doğum yeri: İsviçre
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

494.786 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

484.237 kez okundu

3.

Beren Saat

423.181 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

393.922 kez okundu

5.

Tarık Akan

310.342 kez okundu

6.

Tarkan

258.516 kez okundu

7.

Volkan Demirel

239.800 kez okundu

8.

Emre Mor

215.108 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

214.073 kez okundu

10.

Ersay Üner

211.394 kez okundu