Melisa Döngel

1

Melisa Döngel hakkında merak edilen bir çok sorunu cevabı hayranları tarafından merak ediliyor. Oyunculuk kariyeri, boyu, kilosu, doğum yeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Ekim ayında İstanbul’da dünyaya gelen güzel isim akrep burcudur. Boyu 1.74 cm, kilosu ise 55’tir. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır. Ayrıca Hilal Saral Atölye’de kamera önü oyunculuk ile kendisini geliştirmiştir.

Melisa Döngel oynadığı diziler;

İlk dizi oyunculuk deneyimini Arka Sokaklar isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Hangimiz Sevmedik ve Elif isimli dizilerde rol almıştır. Rol aldığı Elif dizisinde Süreyya (Sureja) karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. En son Bizim Hikaye adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide Deniz karakterine hayat vermiştir.

Ayrıca Cengiz Kurtoğlu‘nun oğlu Aydın Kurtoğlu‘nun Yak isimli şarkısının klibinde yer almıştır. Oyunculuk çalışmalarını Öznur Kula Menajerlik ajansına bağlı olarak sürdürmektedir. Maalesef henüz baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Anne tarafından ise aslen Rus asıllı olduğu açıklanmıştır. Bir çok kaynakta çok iyi Rusça bildiği belirtilmektedir.

Başarılı oyunculuk kariyerinin yanı sıra uzun boyu, düzgün fiziği ve güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken ünlü isim resmi sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 577bin civarındadır. Sık sık hayranları tarafından evli mi? sevgilisi var mı? varsa kim sorusunun cevabı da merak konusudur. Ancak özel hayatı ile ilgili hiç bir bilgi paylaşımında bulunmamaktadır.

Hayata karşı isyankar olmadığını her zaman her şeyi ile hayatı kabullenip yaşamayı sevdiğini ve bunun kendisini enerjik ve mutlu olmasını sağladığını dile getirmiştir. En sevdiği ve son dönemde okuduğu üç kitap Secret, Rüzgar Gibi Geçti ve Eckhart Tolle (Varolmanın Gücü). Takip ettiği diziler ise Vikings ve La Casa de Papel.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz