Melisa Döngel

Melisa Döngel Fox Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam adlı dizi de Çağla Yılmaz karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında ekran severler bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Boyu, kilosu, kaç yaşında? oynadığı sinema ve diziler, eğitimi vb. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Melisa Döngel Kimdir? Nereli?

1999 yılının Ekim ayında dünyaya gelen güzel aslen İstanbul doğumludur. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır. Ayrıca Hilal Saral Atölye’de kamera önü oyunculuk ile kendisini geliştirmiştir. Oyunculuk çalışmalarını Öznur Kula Menajerlik ajansına bağlı olarak sürdürmektedir. Maalesef henüz baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Anne tarafından ise aslen Rus asıllı olduğu açıklanmıştır. Bir çok kaynakta çok iyi Rusça bildiği belirtilmektedir.

Melisa Döngel Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.74 cm, kilosu 55, burcu ise akrep’tir. 2021 yılı itibariyle 21 yaşında olan güzel oyuncu resmi instagram hesabını @melisadongel olarak kullanıyor. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 2,7milyon civarındadır.

Oynadığı diziler;

İlk dizi oyunculuk deneyimini Arka Sokaklar isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Hangimiz Sevmedik ve Elif isimli dizilerde rol almıştır. Rol aldığı Elif dizisinde Süreyya (Sureja) karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bizim Hikaye adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide Deniz karakterine hayat vermiştir. Melisa Döngel en son ise Fox Tv’de yayınlanan Aşk Mantık İntikam adlı dizi de Çağla Yılmaz karakterini canlandırmıştır.

Ayrıca Cengiz Kurtoğlu‘nun oğlu Aydın Kurtoğlu‘nun Yak isimli şarkısının klibinde yer almıştır.

Hayata karşı isyankar olmadığını her zaman her şeyi ile hayatı kabullenip yaşamayı sevdiğini ve bunun kendisini enerjik ve mutlu olmasını sağladığını dile getirmiştir. En sevdiği ve son dönemde okuduğu üç kitap Secret, Rüzgar Gibi Geçti ve Eckhart Tolle (Varolmanın Gücü). Takip ettiği diziler ise Vikings ve La Casa de Papel. Sık sık hayranları tarafından evli mi? sevgilisi var mı? varsa kim sorusunun cevabı da merak konusudur. Ancak özel hayatı ile ilgili hiç bir bilgi paylaşımında bulunmamaktadır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz