Melike Elif Teker

Melike Elif Teker hakkında kısaca merak edilen soruların cevapları.

İstanbul Şişli Çağlayan Lisesi’nde okumuş, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra Biruni Üniversitesinde görev yapmış, günümüzde ise Medical Park Fatih Hastanesi Kalp Ve Damar Cerrahisi Uzmanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Doktora yapmıştır.

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Opr. Dr. Melike Elif Teker Kalp Damar uzmanlarının yarıştığı yarışmada 96 Ülke ve 5965 Adayın Yarıştığı 2018 Dünya Şampiyonası da Dünya 1. si olmuştur. Yarışmaya dahil ettiği proje ile ismini duyurmuş ve 2018’de Dünya Şampiyonu olmayı başarmıştır.

Sosyal medyada ve bir çok kaynakta aslen Muş İli, Varto İlçesi Güzelkent Köyü nüfusuna kayıtlı olduğu belirtilmektedir. Ancak henüz doğum yeri, doğum tarihi, yaşı ve medeni durumu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamış, araştırılmaktadır.

3 Yorumlar

  1. Tıp alanında mesai harcayan tüm emekçiler için Tıp son derece kutsal bir gündür. Hangi branşta ve hangi düzeyde çalışırsa çalışsın..
    Bizim ülkemize ihtiyaç vardır… Kendilerine bu azimli çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim… Bu Ülkeye Okuyan başarılı Doktorlar, hakimler, Savcılar, Astsubaylar, Hangi branjda olursa olsun.. Bu ülkeye saydığımız mesleklerden Hizmet edecek kişi ve kişiler lazımdır.. Burdan prof Dr. Melike Elif Teker SONSUZ Teşekkürler ediyorum.. Başarılarınızın Devamını diliyorum.. Saygılar..

  2. Takdir etmek için söylenecek tüm sözler yetersiz kalır. Elhamdülillah böyle değerlerimiz var. Yalnız bir ince nokta dikkatimi çekti. Değerli hocamızın İsmi Melike. Melike de kraliçe demek. Değerli Hocam, Allah sizden, Anne ve Babanızdan sizi yetiştiren hocalarınızdan razı olsun, yolunuz açık olsun, Başarılarınızın devamını en içten duygularımla temenni ediyorum. Bu ülkenin hatta dünyanın sizin gibilere çok ihtiyacı var. Saygı ve dualarımla,

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz