Melih Altınok

0

Melih Altınok A Haber ekranlarında Sebep Sonuç isimli programı hazırlayıp sunmaktadır. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Melih Altınok Kimdir?

Melih Altınok gazeteci, yazar, sunucu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olmuştur. Sabah Gazetesi Köşe yazarlığı ve Show Tv ekranlarında Güne Merhaba adlı programı sunmuştur. Makale, uzun metrajlı film senaryosu ve tiyatro oyunu dalı ile ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödülleri bulunmaktadır.

Melih Altınok Nereli?

Melih Altınok Eskişehir doğumludur. Aslen baba tarafından Eskişehir İli nüfusuna kayıtlıdır.

Geçmiş dönemde, Atv ekranlarında yayınlanan Son Durak isimli programı sunmuştur.
Melih Altinok5
Birikim dergisi ve Radikal gazetesinde makaleleri yayınlanan Altınok, köşe yazarlığına Gündem gazetesinde başlamıştır.

2007 ve 2009 yılları arasında BirGün gazetesi, 2009 ve 2013 yıllarında ise Taraf gazetesinde çalışmıştır. Daha sonra bir grup yazar arkadaşı ile birlikte Taraf Gazetesi’nden istifa etmiştir.

2013 senesinde, Türkiye Gazetesi’nde çalışmaya başlamıştır. 2015 senesinde Sabah Gazetesi’nde köşe yazıları kaleme almaya başlamış, Daily Sabah gazetesinde de yazılarına devam etmiştir.

Ayrıca TGRT, Kanal A ve TV8 ekranlarında haber programları sunmuştur. 24 TV’de Günün Manşeti, Show TV’de Güne Merhaba, Atv ekranlarında ise Son Durak programlarını sunmuştur.

Günümüz itibariyle A Haber ekranlarında yayınlanan Sebep Sonuç isimli programı hazırlayıp sunmaktadır. Sebep Sonuç isimli program da İhsan Aktaş, Emin Pazarcı, Hilal Kaplan ve Mahmut Övür gibi isimler konuk olarak sık sık ekran karşısında yer almaktadır.

Melih Altınok Kaç Yaşında?

Melih Altınok 44 yaşındadır. Doğum tarihi 16 Temmuz 1979, burcu yengeç, doğum yeri Eskişehir.

Resmi instagram hesabı @melihaltinok ‘tur. Resmi twitter hesabı ise @melihaltinok ‘tur. Youtube video kanalı @@melhaltinok ‘ta ise Türkiye ve Dünya gündemine dair Siyaset, Spor, Magazin ve Sosyal Medya ile ilgili her şeyin konuşulduğu paylaşımları mevcuttur.

Hakkında Atatürk ile ile de ilgili aramalar mevcuttur. Resmi twitter hesabından bana Atatürk düşmanı diyenler asıl bu fotoğrafa baksınlar diyerek Mustafa Kemal Atatürk tarafından yazılan Nutuk kitabını paylaşmıştır.

Maalesef evlimi? eşi kim? babası kim? abisi gibi bir çok soru da araştırılmak ta ancak bu sorular ile ilgili herhangi bir kaynağa ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz