Mehtap Demirel

0
Mehtap Demirel

Mehtap Demirel Zeytin Ağacı isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Güzel oyuncu rol aldığı bir çok başarılı sinema ve dizinin yanı sıra tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Mehtap Demirel Kimdir?

Mehtap Demirel tiyatro kökenli bir oyuncudur. Doğum tarihi bilgisine ve kaç yaşında olduğu bilgisine ulaşamadığımız güzel oyuncu 12 Ağustos doğumlu, aslan burcudur.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2019 yılında rol aldığı Jet Sosyete isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Adım Başı Kafe adlı dizi de Lili karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Yasak Elma ve Zeytin Ağacı dizileri ile oyunculuk kariyerini sürdürmüştür. En son rol aldığı Zeytin Ağacı isimli dizi de Belgin’in gençlik yıllarını canlandırmıştır. Zeytin Ağacı isimli dizi de ayrıca, Fırat Tanış, Umut Kurt, Rıza Kocaoğlu, Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Murat Boz, Boncuk Yılmaz ve Serkan Altunorak gibi isimler de rol almıştır.
Mehtap Demirel

Mehtap Demirel Oynadığı Diziler

Zeytin Ağacı (Belgin Gençliği) (TV Dizisi) 2022
Yasak Elma (TV Dizisi) 2021
Adım Başı Kafe (Lili) (TV Dizisi) 2021
Jet Sosyete 2019

2022 yılında Aşk Çağırırsan Gelir isimli sinema filminde de Hostes olarak kamera karşısına geçmiştir.

Tiyatro Oyunları:

Zenhar – Bir Tören Oyunu / Oyuncu – 2022
Don Kişot’um Ben / Asistan – 2018
MERAK ETMİYOR MUSUN: Devin Özgür Çınar: Neden çekiyorsunuz

Resmi instagram hesabını @mehtapdemirl kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle güzel oyuncunun instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 4bin civarındadır. Karakabare tiyatro topluluğunda tiyatro çalışmalarını sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz