Lily Chee

Lily Chee bir çok ünlü marka için model olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Son dönemde oyunculuktaki başarısı ile de gündeme gelen güzel isim hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2003 yılının Eylül ayında Amerika, New York’un beş bölgesinden birisi olan Brooklyn’de dünyaya gelmiştir. Boyu 1.70 cm, kilosu 51, burcu ise başaktır. Mabel ve Nuala isimlerinde iki kız kardeşi vardır. Rebecca ve Max Chee’nin en büyük kızıdır. Kardeşlerinden Nuala Chee de instagram ünlüleri arasında yer almaktadır. Baba tarafından aslen Malezya ve Çin kökenli olan güzel ismin annesi ise İrlanda ve İskoç kökenleri taşımaktadır. Kendisinin hem Çin, hem de Amerika vatandaşlığı bulunmaktadır.

Old Navy ve Target gibi markalar ile işbirliği içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca geçmiş dönemde Petite Parade ve tasarımcı Alivia Simone’nun podyumunda da yürümüş ve modellik yapmıştır. 2016 yılında Daredevil dizisinde ve Sunset Park isimli filmde rol almış, daha sonra Brat Web dizisi Zoe Valentine’de rol almıştır. Daredevil bir Netflix dizisidir, dizide Genç Elektra karakterine hayat vermiştir.

Lily Chee nasıl ünlü oldu?

Alışveriş için çıkmış olduğu esnada Wilhelmina Models tarafından keşfedildiği açıklanmıştır.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Lily Chee’nin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,5milyon civarındadır. Ayrıca takipçileri için kendisi hakkında videolar paylaştığı bir Youtube kanalı vardır. Youtube kanalında ki abone sayısı ise günümüz itibariyle 247 B civarındadır. Kız kardeşi Nuala Chee’nin de instagram hesabında 85,8bin civarında takipçisi bulunmaktadır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz