Emre Fel

Emre Fel müzik dünyasına yeni bir soluk. Müzik severlerin büyük beğenisi ile takip ettiği ünlü isim hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Emre Fel Kimdir? Nereli?

1998 yılında dünyaya gelen Emre Fel aslen Amasya Taşova doğumludur. İlköğretim eğitiminin 1. sınıfının ilk yarısını İzmir’de tamamlamış daha sonra Amasya’nın Taşova İlçesi’ne taşınmış ve Ortaokul eğitimini Taşova’da tamamlamıştır.

O yıllarda futbolcu olmak istemiş, bir sürü futbol oynamış, ilerleyen süreçte annesinin memleketi Çorum’un Alaca İlçesi’nde Lise eğitimine devam etmiştir. Lise yıllarında müzik derslerinde arkadaşlarının da ısrarı üzerine şarkılar söylemiş, Lise boyunca öğretmenlerinin de büyük desteğini almış ve müzik kariyerini profesyonel olarak sürdürmeye karar vermiştir.

Daha sonra, katıldığı ses yarışmaları ve 2013 senesinde gitar eğitimi ve yazdığı bir şarkı ile müzik kariyerine adım atmıştır. Kısa süre sonra futbolu bırakmış ve 2019 senesinde, Yeni Anadolu ismili 5 şarkıdan oluşan çalışması ile müzik dünyasına sağlam bir giriş yapmıştır. Tam bir Anadolu aşığı olan Emre Fel, Cem Karaca, Barış Manço, Erkin Koray ve daha birçok usta sanatçı’nın izlerini taşımaktadır.

Yaşantısını Amasya’da sürdüren Emre Fel, seslendirdiği Yar Bensiz, Göç, Toz ile Kan, Asri Gurbet, Geçmiyor Günle, Öleceksek Ölürüz ve Alem Alem İçinde şarkıları ile büyük beğeni toplamayı başarmıştır.

Resmi instagram hesabı @emrefel ‘in günümüz itibariyle takipçi sayısı 16,9bin civarındadır. Ayrıca seslendirdiği şarkıların yer aldığı bir de youtube video kanalını bulunuyor.

Hayal Kahvesi, Pikap Performans, Radio Pub, Merhabalar, Fakülte Performance ve Blind gibi mekanların yanı sıra konserlerine aralıksız olarak devam etmekte, canlı performanslar sergilemektedir. Uzun saçları, giyim tarzı ve müzik tarzı ile büyük bir hayran kitlesine sahip sanatçının hangi tür müzik yaptığı da sık sık merak konusu olmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz