Elisa Durulay

Elisa Durulay ekran severler tarafından katıldığı Doya Doya Moda isimli program ile tanınmıştır. Güzel isim hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Elisa Durulay Kimdir?

Elisa Durulay fenomen, eski Doya Doya Moda isimli programda yarışmacı. Doya Doya Moda isimli programa 2021 yılında katılmış ve dikkat çekmiştir. Güzel isim moda ile yakından ilgilenmektedir. Özellikle son dönemde sosyal medya dünyasının da yakından tanıdığı başarılı isim sosyal medya hesaplarından paylaşımlarını sürdürmektedir.

Elisa Durulay Kaç Yaşında?

Elisa Durulay 21 yaşındadır. Doğum tarihi 8 Kasım 2022, burcu ise akrep.

Doya Doya Moda isimli yarışmaya katılmak için çalıştığı şirketten istifa ettiği belirtilen ünlü isim günümüz itibariyle fenomen kimliği ile tanınmaktadır.
Elisa Durulay7 jpg

Elisa Durulay Sevgilisi Kim?

Elisa Durulay geçmiş dönemde Kısmetse Olur yarışmacılarından Furkan Can Ağca ile sevgili olduğu belirtiliyor. Ancak günümüzde sevgilisi kim? birlikteliği varmı? sorusunun cevabı bilinmemektedir.
Elisa Durulay nasıl ünlü oldu? ne iş yapıyor? hangi üniversite mezunu? gibi pek çok soru ile merak konusudur. Tiktok’ta Elisa Durulay İmam Hatip Mezunu diye pek çok paylaşım mevcut. Ancak güzel ismin mezun olduğu okul ve eğitimi ile ilgili herhangi bir bilgi mevcut değildir.

Düzgün fiziği, güzelliği, giyim tarzı ve resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile ilgi odağı olmaya devam etmektedir. Sosyal medya dışında yazılım ile ilgilenmekte, reklam tanıtım vb. içerikler üreterek iş hayatını sürdürmektedir.

İstanbul’da ailesinden ayrı tek yaşamaktadır. Estetiği çok seven güzel isme hayranları kaç estetiğin var sorusunu sormuştur. Burnu estetik olduğunu ayrıca çene dolgusu olduğunu belirtmiştir.

Elisa Durulay Boyu, Kilosu

Elisa Durulay 1.63 boyunda ve 52 kilodur.

Resmi instagram hesabı @elisadurulayy ‘dır. Tam ismi ise hesaplarından edinilen bilgilere göre Elisanur Karagöz’dür. Ayrıca Tiktok ve youtube video kanalında da paylaşımları bulunmaktadır.16,8 B.
Elisa Durulay3 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz