Eftalya Yağcı

0

Eftalya Yağcı son dönemlerde özellikle youtube üzerinden yayınlanan videoları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Seslendirdiği şarkılar ile büyük beğeni toplayan Lal Eftalya hakkında aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur.

2000 yılında dünyaya gelen Eftalya Yağcı 2019 yılına kadar yaşantısını Eskişehir’de sürdürmüştür. Daha sonra İstanbul’a taşınarak yaşantısını İstanbul’da sürdürmeye devam etmiştir.

Eftalya Yağcı müzik hayatı;

Uzun süredir hobi olarak ilgilendiği müzik kariyerini profesyonel olarak sürdürmeye karar vermiştir. Özellikle Youtube video sitesinde Zeynep Bastık ile birlikte seslendirdiği Düşünme Hiç isimli şarkı ile sesini duyurmuştur. Daha sonra bir çok şarkıyı seslendirmiş ve müzik severler ile paylaşmıştır. Farklı bir tarz ve ses tonuna sahip olan güzel isim resmi sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 77,7bin civarındadır.

Maalesef henüz aslen nereli olduğu?, boyu kilosu, doğum yeri ve burcu gibi merak edilen diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz