Dilay Korkmaz

Dilay Korkmaz hakkında merak edilen kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? vücut ölçüleri gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2010 yılında Miss Turkey yarışmasında yer almış ve yarışmayı 4. olarak tamamlamıştır. Yarışmanın ardından Çin’de Miss İnternational yarışmasına katılın 80 ülke mankeni arasından ilk 15’e girerek büyük başarıya imza atmıştır.

1990 yılında Ankara’da doğan güzel manken ve sunucu Dilay Korkmaz günümüzde Star Tv ekranlarında Star Life adlı magazin programını sunmaktadır.

2017 yılında Karımı Gördünüzmü isimli sinema filminde oyuncu olarak yer almıştır.

Gazi Üniversitesi Muhasebe Bölümü mezunu Dilay Korkmaz bu dönemde Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Mehpare Çelik’ten diksiyon dersleri ve Başkent İletişimde Spikerlik ve sunuculuk eğitimleri almıştır.

Bir röportaj’da Türkiye’nin en güzel kadınlarını annesi ve Çağla Şikel olarak tanımlamış, dünyanın en güzel kadını olarak ise Alessandra Ambrosio’yu göstermiştir.

Demet Akalın Korkmaz’ın sunduğu program ve kendisi ile ilgili Starlife bu sunucu kızı çok aramış mı ya direk zapp mesajı ile gündeme gelmiştir. Uzun süre bu konu gündemde kalmıştır.

Vücut ölçüleri 95/69/97’dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz