Deha Duygu Sayar

Deha Duygu Sayar geçmiş yıllarda katıldığı O Ses Türkiye şarkı yarışması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında kısa süre içinde bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca kariyeri, biyografi ve hayatı.

Deha Duygu Sayar Kimdir?

Deha Duygu Sayar şarkıcı, müzisyen, ses sanatçısı. 2014 / 2015 yılında “O Ses Türkiye” yarışmasında elde ettiği çeyrek finalin ardından Ebru Gündeş’e, backvokal yapmıştır. Fantazi – pop müziğin güçlü sesi Duygu Sayar, yaşantısını İzmir’de sürdürmektedir. Türk Sanat Müziği eğitimi almıştır.

Deha Duygu Sayar Nereli?

Deha Duygu Sayar Balıkesir Bandırma doğumlu, aslen ise İzmir’lidir.

Deha Duygu Sayar Boyu, Kaç Yaşında?

Deha Duygu Sayar 41 yaşında ve 1.72 boyundadır. Güzel sanatçı resmi instagram hesabını @dehaduyguofficial olarak kullanmaktadır.

2 tekli single çalışmasının altına imzasını atan Duygu Sayar, 2022 yılının Mayıs ayında Buz isimli eserle çıkış yapmıştır. Yine 2022 yılının Ekim ayında Haram Hakkım isimli eserle çıkışını sürdürmüştür. En iyi çıkış yapan bayan sanatçı ödülünü alan başarılı sanatçı, ardından en iyi performans ödülünü de almıştır. Günümüz itibariyle konser festival ve etkinliklerde halen aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz