Cem Korkmaz

Cem Korkmaz hakkında merak edilenler. Kaç yaşında neden öldü? hangi dizi ve sinema filmlerinde rol aldı? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1987 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Ünlü bir Youtuber, ayrıca sunucu ve oyuncu kimliği ile tanınmaktadır. Baba tarafından aslen Gaziantep’lidir.

Eğitim hayatı;

İlköğretim ve Ortaokulu doğup büyüdüğü Bursa’da tamamlamıştır. Ardından Bursa Devlet Tiyatrosu’nda eğitim almıştır.

İş hayatı, kariyeri;

Youtube video sitesinde Oha diyorum ve yapyap kanallarında sunuculuk yapmıştır. Ayrıca Cem Yılmaz ile birlikte Arog sinema filminde, Bekle Beni Yarın, Recep İvedik 4, Diğer Yarım, Bizim Ev gibi bir çok projede rol almıştır. Düşsefer, Ziggurat Ya Da Piçler, Clown Sketch isimli tiyatro’larda yer almış TTNet Vitamin reklam filminde de rol oynamıştır.

Cem Korkmaz özel hayatı;

Yaşantısını İstanbul Mecidiyeköy’de sürdürmüştür. Kedilere olan düşkünlüğü ile tanınan ünlü isim evinde 10 civarında kedi beslemiştir. Babası usta oyuncu Muhittin Korkmaz’dır. Babası’da yine bir Cem Yılmaz filmi olan G.O.R.A sinema filminde rol almıştır. Babası filmde bir cisim yaklaşıyor galiba repliği ile uzun süre gündemde hafızalarda yer edinmiştir.

Cem Korkmaz 1 Kasım 2017 yılında intihar etmiş ve yaşamına son vermiştir. Anahtarla dairenin kapısını açan bir arkadaşı tarafından kalorifer borusuna iple asılı bir şekilde bulunmuştur. Hakkında ise neden öldü sorusu ile bir çok ayrıntı merak konusu oldu. Genellikle sosyal medya da hakkında çıkan haberlere çok üzüldüğünü belirten arkadaşları bunun intihar sebebi olamayacağını belirtmişlerdir. Ancak ölüm sebebi, neden intihar ettiği ile ilgili hiç bir şekilde net bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz