Bünyamin Demir

0

Bünyamin Demir Adalet ve Kalkınma Partisi Güngören belediye başkan adayı olarak açıklanmıştır. Hakkında ise kimdir, kaç yaşında? nereli? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İlköğretim eğitimini Almanya’da tamamlamış ardından Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Haliç Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Marmara Üniversitesi İktisat Tarihi bölümünde yüksek lisans ve doktora yapmıştır.

Bünyamin Demir 2008 senesinde AK Parti İstanbul İl Gençlik Kollarında görev almaya başlamış, 2010 ve 2014 seneleri arası İl Teşkilat Başkanlığı yapmıştır. MKYK yedek üyeliği de sürmekte, 6 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşen İstanbul İl Kongresi sonrasında Ekonomi İşleri’nden sorumlu İl Başkan Yardımcısı olmuştur.

En son İstanbul Güngören Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Bünyamin Demir evlidir ve bu evliliğinden 3 evladı vardır. Medhal Hizmet ve Dayanışma Kooperatifi altında adil düzen çalışmalarınıda devam ettirmektedir.

Bünyamin Demir’in maalesef doğum tarihi, doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgilerine henüz ulaşılamamış, araştırılmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz