Tunahan Ak

Tunahan Ak katıldığı Masterchef yarışmasında elemeleri geçmeyi başarmıştır. Hakkında ise ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Tunahan Ak Kimdir? Nereli?

2002 yılında dünyaya gelen genç isim yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Aşçılık Lisesi mezunudur. Bolu’da 4 sene yatılı olarak eğitim görmüş, 1.5 sene kadar İstanbul Kadıköy’de bir çikolata imalathanesinde çalıştığını belirtmiştir.

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasına katılmak istemesinin sebebi ise hayatında bir değişiklik yapmak istemesidir. Yarışmada özellikle şefler ile diyaloğu büyük ilgi çekmiştir. Hem stüdyo’da hem de ekran başındaki seyirciyi kahkahaya boğmuştur. Öyle ki sinirli tavırları ile tanınan ve sert bir karaktere sahip olan Mehmet Yalçınkaya‘yı bile tebessüm ettirmiştir. Hatta Yalçınkaya bu duruma kamera şakası olup olmadığını da sormuştur. Mehmet Yalçınkaya’nın “Eti nasıl pişirmek istedin?” sorusuna “Tavada” cevabı gülümsemelere sebep olmuştur. Danilo Şef ve Mehmet Şef evet, Somer Şef ise hayır demiş, Tunahan Ak iki oy ile bir sonraki tura geçmeyi başarmıştır.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Fitness, gym spor ile kendini formda tutan genç isim yakışıklılığının yanı sıra düzgün ve fit vücudu ile de dikkat çekmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz