Caner Şahin

Caner Şahin 2021 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Dünya Hali isimli komedi dizisinde Sinan karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Caner Şahin Kimdir? Nereli?

1992 yılının Ocak ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu doğma büyüme aslen Eskişehir’lidir. Anne ve babası emekli öğretmen’dir, eğitimci bir ailenin evladıdır. 2 erkek kardeşi vardır. Eskişehir Fatih Fen Lisesi ardından, İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliğini kazanmıştır. 1 sene hazırlık okuduktan sonra Tiyatro’ya ilgi duymuş ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Eğitim hayatı döneminde arkadaşları ile birlikte Tiyatro Lahza’yı kurmuştur. Tiyatro Lahza’da oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik yapmıştır.

Caner Şahin Boyu, Yaşı, Sevgilisi Kim?

Boyu 1.84 cm, kilosu 85, burcu ise ikizler’dir. 2021 yılı itibariyle 29 yaşında olan ünlü oyuncu resmi instagram hesabını @canero.sahin olarak kullanmaktadır. Maalesef henüz sevgilisi var mı? varsa kim? sorularının cevaplarına ulaşılamamıştır, yakışıklı oyuncu bekar’dır.

Günümüzde sinema ve dizilerde rol alan başarılı oyuncu tiyatro kökenlidir. Caner Şahin en son Dünya Hali isimli dizi de Pelin Abay, Tolga Tekin ve Ozan Çelik ile başrolü paylaşmıştır.

Oynadığı Diziler:

Babam ve Ailesi (Kadir Kayalar)
Tutsak (Bahadır Akıncı)
Nefes Nefese (Salih)
Kuzgun (Kartal)
Dünya Hali

Oynadığı Sinema Filmleri:

Kardeşler
Seni Çok Bekledim

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @canero.sahin 116bin takipçi.
Twitter Hesabı: @canersahin123

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz