Türkan Geyik

Türkan Geyik hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Mankenlik ve oyunculuk kariyeri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 doğumlu güzel isim katıldığı güzellik yarışmaları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. 2017 senesinden beridir model olarak kariyerini sürdüren başarılı isim 2021 yılında ise oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır. Boyu tam olarak bilinememekle birlikte, bilindiği üzere Best Model Turkey bayanlarda en az 1.75 cm boy şartı bulunmaktadır. Yani boyu 1.75 cm’in üzerindedir. Bazı kaynaklarda voleybol geçmişi de bulunduğu belirtilmektedir.

Türkan Geyik modellik kariyeri, başarıları;

•2018 – Best Model Of Turkey 1.si ?
•2018 – Best Model Of World 2.si

2018 senesinde ülkemizin en iyi modelinin seçildiği Best Model Turkey yarışmasının birincisi, yani kraliçesi seçilmiştir. Yılın en iyi kadın modeli Türkan Geyik olurken en iyi erkek model de Ulaş Özgür Aslan olmuştur. 2020 yılında Barış Küçükçiftçi’nin yaptığı defile de, Elif Ece Uzun, Tuğba Melis Türk ve Sevil Uyar gibi isimlerle birlikte podyumda boy göstermiştir.

2021 senesinde ise yapımcılığını Serdar Kara’nın üstlendiği, dijital bir platformda yayınlanacak olan Models isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de Melisa Aslan, Melike Yalnız, Sena Küçük, Derya Ekşioğlu ve Merve Yıldırım gibi modeller ile beraber başrol oyuncusu olmuştur.

Resmi instagram hesabını turkangeyikkk olarak kullanan güzel oyuncunun günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 14,7bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz