Melike Yalnız

0

Melike Yalnız hakkında merak edilen soruların cevapları. Boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? doğum tarihi, doğum yeri, eğitimi. Kısaca kariyeri, hayatı ve biygorafi bilgileri.

1994 yılının Haziran ayında İstanbul’da dünyaya gelen güzel isim model olarak tanınmaktadır. Günümüzde ise oyunculuk dünyasına giriş yapan Melike Yalnız ‘ın boyu 1.78 cm, kilosu 52, burcu ise yengeç’dir. Uzun boyu, düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

İtanbul Nişantaşı Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Tibbi Sekreterlik Bölümü mezunu olan Yalnız, 2019 senesinde Best Model of Turkey yarışmasına katılmıştır. Yarışma da ikinci olarak büyük bir başarının altına imzasını atmış ve en son oyuncu olarak kariyerini sürdürmeye karar vermiştir.

Yapımcılığını Serdar Kara’nın üstlendiği, dijital bir platformda dizilerinden olan Models isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de Melisa Aslan, Türkan Geyik, Sena Küçük, Derya Ekşioğlu ve Merve Yıldırım modeller ile birlikte rol almıştır.

Best Model of Turkey 2019 2st Runner-up Best Model of Türkiye 2. si Melike Yalnız resmi instagram hesabını melikeyalnizz ismi ile kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz