Deniz Mumcuoğlu

Deniz Mumcuoğlu son dönemlerde televizyon ekranlarında yemek programları ile adından söz ettiren Hazer Amani ile evlidir. Hakkında ise bir çok soru merak konusudur. Kimdir? kaç yaşında? ne iş yapıyor? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Eğitim hayatının büyük bir bölümü Ankara’da geçmiştir. TED Ankara Koleji’nde eğitim hayatına başlamış, Liseden mezun olduktan sonra üniversiteyi kazanmış ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından kariyer yolculuğuna çeşitli şirketlerde kısa vadeli çalışmalar ile başlamış aynı dönemde İstanbul’a dönmüştür. Profesyonel olarak İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nda çalışmaya başlamıştır.

23 Haziran 2013 tarihinde İstanbul Üsküdar’da bulunan Adile Sultan Sarayı’nda ünlü şef Hazer Amani ile evlenmiştir. Yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdüren Deniz Mumcuoğlu 1977 İstanbul doğumludur. Amani ile evlendikten sonra hem yurt dışında hem de Türkiye’de yeni restoran ve işletmelerin kapısını açmıştır. Bir dönem Nişantaşı Healin Foods yeni işletme mekanının görselleri ve pazarlama sürecine ilişkin çalışmalar yapmıştır.

2019 yılında eşi’nin Sıla ile görüntülenmesinin ardından ne gibi bir açıklama yapacağı da merak konusu olmuştur. Hazer Amani ise Sıla ile eşinin arkadaş olmadıklarını, eşi ile arasında sorun olmadığını belirtmiştir. Sıla ile bir iş için biraraya geldiklerini evliliğinin sorunsuz bir şekilde sürdüğünü dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz