Deniz Çatalbaş

0

Deniz Çatalbaş katıldığı güzellik yarışması ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha sonra oyunculuk dünyasında başarılı kariyerini sürdüren güzel isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Deniz Çatalbaş Kimdir?

1992 yılının Şubat ayında dünyaya gelen güzel isim doğma büyüme aslen İstanbul, Kadıköy’lüdür. Uzun boyu, güzelliği ve düzgün fiziği ile her dönem ilgi odağı olmuştur. Bir dönem Fenerbahçe ve Milli Basketbol takımında forma giymiştir. Bazı sağlık sorunları nedeni ile basketbol’u bırakmak zorunda kalmıştır. Best Model of Turkey 2020 İkinciliğinin sahibidir. Yarışmanın birinciliğini ise Melisa İmrak kazanmıştır.

Yarışmanın ardından podyum ve kameralar karşısında oyunculuk kariyerine devam etmeye karar vermiştir. Tüm bunların yanı sıra Pilates eğitmeni’dir.

Deniz Çatalbaş Boyu, Kaç Yaşında?

Güzel oyuncunun boyu 1.80 cm, burcu balık, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 26’dır. Resmi instagram hesabını @denizcatalbasofficialll olarak kullanmaktadır. En son Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sosaklar isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Aslı Komiser karakterini üstlenmiştir. Ayrıca Arka Sokaklar isimli dizi de Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnaoğlu, Oya Okar, Şevket Çoruh, Oğuz Peçe ve Tunç Oğuz gibi isimlerde rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz