Şengül Boybaş

Şengül Boybaş hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? kaç yaşında? kıkasca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1980 yılında dünyaya gelen Boybaş, aslen Tokat doğumludur. Günümüzde araştırmacı, danışman, yaşam koçu, yazar ve astrolog kimlikleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Halkla İlişkiler ve İşletme lisans programlarını tamamlayan Şengül Boybaş, Livkon International’dan Life Coach & NLP sertifikası almıştır. Bir dönem eğlence sektörü bünyesinde organizasyon hizmetleri sunmuştur. 2000 senesinde kariyerini sonlandırmış, bireysel danışmanlık ve koçluk hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın önde gelen isimleri ile gerçekleştirdiği, kendi geliştirdiği iletişim ve koçluk tekniklerini kullandığı kişiler için ilişki ve iş hayatlarında başarıyı yakalamalarına yardımcı olmaktadır. Seanslarla danışanlarının kendilerini tanıyıp hayatlarını şekillendiren içsel durumları ve olayları anlamlandırmalarına ve gelecek vizyonlarını netleştirmelerini sağlamaktadır.


Şengül Boybaş’ın ilk romanı Dünyanın Uyanışı ismi ile okur severlerle buluşmuştur. Romanında, İnsanlığa çağlar boyunca ev sahipliği yapmış kadim toprakları, 2018’de UNESCO Dünya Mirası listesine giren Göbeklitepe’nin gizemli hikayesini anlatmıştır. 2020 yılında Beren Saat, Netflix’te yayınlanan Atiye isimli dizide, özel güçleri olan bir kadını canlandırmıştır. Ressam Atiye’nin sürükleyici ve mistik hikayesi, Şengül Boybaş tarafından kaleme alınan Dünyanın Uyanışı adlı kitabından esinlenerek hazırlanmıştır.

Dünyanın Uyanışından bir kesit;

HER ŞEY DEĞiŞiR VE DÖNÜŞÜR”

Zihnin ve kalbin arasında sıkışıp kalma. Kalbine güven o seni hiç yarı yolda bırakmaz. Yeteneklerine inancın aşk gibi olsun! Kendine değil başkalarına mütevazi ol! Sen seni hiç yarı yolda bırakmadın ki. Sıradanlığın içinden geçerek sıradışılığı keşfet hakikat orada gizli…

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz