Sanem Babi

0
Sanem Babi

Sanem Babi Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken ünlü isim hakkında merak edilenler. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Sanem Babi Kimdir?

Sanem Babi tiyatrocu ve oyuncu. Serap Hatipoğlu Oyunculuk Ajansı’na bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.

Sanem Babi Kaç Yaşında?

Sanem Babi 24 yaşındadır. Doğum tarihi 1999 olan güzel oyuncunun maalesef doğum tarihi gün ve ay bilgisi bilinemediği için burç bilgisine de ulaşılamamıştır.

Sanem Babi Boyu, Kilosu

Sanem Babi 1.70 boyunda ve 52 kilodur.
Sanem Babi

Sanem Babi Oynadığı Diziler

Sanem Babi ilk dizi oyunculuk deneyimini 2022 yılında rol aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Aylin karakterini canlandırmıştır. Dizi de ayrıca Özgü Delikanlı, Ertan Saban, Devrim Özkan, Özge Özberk, Onur Özer, Mustafa Açılan, Nilsu Berfin Aktaş, Ali Berge, Burak Demir ve Rojbin Erden gibi isimler de rol almıştır.

Güzel oyuncu daha öncesinde ise 2014 yılında Karışık Kaset isimli sinema filminde rol almıştır. Başka herhangi bir sinema ve dizi de henüz rol almamıştır.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Aylin – 2022)
Karışık Kaset (Gökçe – Sinema Filmi – 2014)

Reklam Çalışmaları: Tadım (2014) ve Ford Puma (2020).

Hakkında ekşi sözlük’te henüz çok bir yorum yapılmamıştır. Resmi instagram hesabını @sanembabi olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 85,1bin civarındadır.

Sanem Babi Sevgilisi Kim?

Sanem Babi’nin sevgilisi Furkan Oğulcan İlker’dir. Resmi instagram hesabından yapılan paylaşımları ile de tanınan Furkan Oğulcan İlker’de kendisi gibi oyuncudur.

Aslen nereli sorusunun cevabı ise sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar üzere İzmir’lidir.

Güzel oyuncunun resmi instagram hesabı @sanembabi ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz