Rojbin Erden

0

Rojbin Erden Show Tv ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Rojbin Erden Kimdir?

Rojbin Erden oyuncu ve model olarak kariyerini sürdürmektedir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Trust Menarjerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra model olarak ta başarılı bir kariyere sahiptir. Rojbin isminin anlamı ise Gün kokusu, aydınlık veren gibi anlamlar taşımaktadır.

2021 yılında yaklaşık 3 ay vintage butik modelliği yapmış ve freelance olarak devam etmektedir. Son olarak multi-çekimli projelerde fotoğraf modelliği yapmıştır. 2019 yılından 2021 yazına kadar sette çalışan güzel isim, sanat ve styling departmanlarına asistanlık yapmıştır.

2022 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Dizi de Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur ve Murat Göçmez gibi isimler de rol almıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @rojbinerdn ‘dir. Günümümüz itibariyle güzel oyuncunun instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 4bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz