Özgür Cem Tuğluk

Özgür Cem Tuğluk hakkında merak edilenler. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? eğitimi, oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen Cem Tuğluk, Çukurova Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Maalesef henüz aslen nereli olduğu, doğum yeri, boyu, kilosu ve medeni durumu gibi merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

Her ne kadar eğitim hayatını tiyatro ve oyunculuk üzerine sürdürmüş olmasa da ilerleyen süreçte kariyerini tiyatroya duyduğu sevgi ve ilgi nedeni ile oyuncu olarak devam ettirmeye karar vermiştir.

Özgür Cem Tuğluk oyunculuk kariyeri;

İlk dizi oyunculuk deneyimini ise 2016 yılında rol aldığı Adana Sıfır Bir isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve dizide Cemo karakterine hayat vermiştir. 2020 yılında ise Star Tv ekranlarında yayınlanan Sol Yanım isimli dizinin oyuncu kadrosuna girmiş ve dizi de Salih karakterini canlandırmıştır. Sol Yanım isimli dizi de, Cansel Elçin, Ecem Atalay, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Murat Balcı, Ayşe Kırca ve Hasret Usneker gibi isimler de rol almıştır.

Özgür Cem Tuğluk sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Resmi instagram hesabını ozgurcemtugluk ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 15,2bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz