Ecem Atalay

Ecem Atalay hakkında merak edilenler. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Oynadığı sinema ve diziler, kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1998 yılının Mart ayında dünyaya gelen güzel oyuncu aslen İzmir doğumludur. Beykent Koleji ardından Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya İletişim Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerin öncesinde Saim Güveloğlu ile Temel Oyunculuk eğitimi almıştır.

Ecem Atalay oyunculuk kariyerine Yasemin Özbudun Talent Management oyunculuk ajansı bünyesinde devam etmektedir. Çok küçük yaşlardan itibaren oyuncu olmak isteyen güzel oyuncu yaşantısını İstanbul Bahçeşehir’de sürdürmektedir.

Boyu, kilosu, burcu;

Güzel oyuncunun boyu 1.75 cm, kilosu 55, burcu ise koç’tur. Resmi instagram hesabını ecematalay ismi ile kullanan Atalay’ın günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 59bin civarındadır. Bu sayı her geçen gün artmakta, hayran kitlesi her gün daha da büyümektedir. Güzel oyuncu’nun göz rengi mavi, saç rengi ise sarı’dır.

Ecem Atalay oynadığı sinema ve diziler;

2020 – Sol Yanım (Eda)
2020 – Gençliğim Eyvah (Leyla Yıldız)
2019 – 4N 1K Yeni Başlangıçlar (Deniz)
2019 – Dijital Esaret (Sinema Filmi)

En son rol aldığı Sol Yanım isimli dizi Star Tv ekranlarında yayınlanmıştır. Dizi de Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman ve Benian Dönmez gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz