Işıltı Su Alyanak

0

Işıltı Su Alyanak rol aldığı Camdaki Kız dizisi ile kısa süre içinde merak edilen isimlerden olmuştur. Genç oyuncu hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Işıltı Su Alyanak Kimdir? Nereli?

2007 doğumlu genç isim Işıltı Su Alyanak eğitimi ile birlikte oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir. Aslen İzmir’lidir ve İzmir doğumludur. Annesi ve babası kim? sorusu da merak konusu ancak ailesi ile ilgili detaylı bilgiler mevcut değildir.

İzmir Çamlaraltı Koleji’nde eğitim gören Su Alyanak 2021 yılında Camdaki Kız dizisinde Nalan’ın küçüklük yılları için kamera karşısına geçmiştir. Nalan karakterini ise güzel oyuncu Burcu Biricik üstlenmiştir.
isilti su alyanak3

Oynadığı Diziler, Sinema ve Reklam:

Selahattin Taşdöğen, Aslıhan Malbora ve Birand Tunca gibi isimlerin yer aldığı Oluversin Gari film serisinde yer almıştır.

Oluversin Gari (2021)
Sağlık Oluversin Gari (2021)
Artık Oluversin Gari (2021)
İki Gönül Bir Oluversin Gari (2021)

2021 yılında ise ilk dizi oyunculuk deneyimini Camdaki Kız isimli dizide Nalan karakteri ile gerçekleştirmiştir. Layla Şirin Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Ekşi sözlük vs. bir çok kaynakta hakkında açılan konular varsa takibe alınmıştır. Ancak oyunculuk kariyerinin henüz başında olması sebebi ile hakkında henüz detaylı bilgilere ulaşılamamıştır.

Işıltı Su Alyanak Boy, Kilo, Kaç Yaşında?:

Genç oyuncu Işıltı Su Alyanak 17 yaşında ve 1.69 boyundadır. Kilosu 52, göz rengi mavi, saç rengi ise kumral’dır. Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmakta, hayran sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Tiktok hesabında 2018 yılındaki gönderileri mevcuttur. O dönemde 11 yaşında iken yapmış olduğu paylaşımlar bulunuyor, uzun süredir tiktok hesabından paylaşım yapmamaktadır.

Tiktok Hesabı:@isilti2007
İnstagram Hesabı: @isiltisualyanak
isilti su alyanak4

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz