KimNereli.net

Genco Ecer

Genco Ecer Kimdir?

Genco Ecer
Gerçek adı: Genco Ecer
Doğum Tarihi: 13/12/1985 (34 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar (İrem Derici ile)
Burç: Yay
Meslek: Mimar Şarkıcı
Mezuniyet: Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi
Doğum yeri: Ankara

Genco Ecer Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Genco Ecer aslen nereli? kaç yaşında? kimdir? gibi bir çok soru ile merak edilen ünlüler arasında yer almaktadır. Özellikle İrem Derici ile birlikteliğiyle gündeme gelen müzisyen hakkında merak edilen tüm soruların cevapları.

1985 yılının Aralık ayında dünyaya gelen Genco Ecer Yay burcu, Ankara doğumludur. Baba tarafından aslen Kıbrıs, anne tarafından ise aslen Ankara’lıdır. Doğduktan kısa bir süre sonra ailesi ile birlikte Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefkoşa’ya yerleşmişlerdir. 18 yaşında iken müzik üzerine hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınmıştır.

Genco Ecer albüm çalışmaları;

2009 yılında Kandıramazsın isimli albüm çalışmasını müzik severler ile buluşturmuş daha sonra, U Dönüşü, Yalvarırım ve Vur isimli teklilerini müzik piyasasına sürmüştür. Müzik sektöründe kalıcı olmak istediğini belirten sanatçı, beste yapmakta, söz yazmakta, vizyonumu geliştirip gözlemlemektedir. Türkiye’de Ajda Pekkan, Kayahan ve Sezen Aksu gibi usta isimleri sevmekte ve dinlemektedir. Dünyaca ünlü oyuncu, yapımcı ve yönetmen Vin Diesel’e olan benzerliğide dikkatlerden kaçmamaktadır.

Vur isimli teklisinin ardından bir çok dizi projesi için oyunculuk teklifleri almıştır. Ancak oyunculuk konusunda hiç bir alt yapısı olmadığı için teklifleri reddetmiştir. İlerleyen dönemlerde belki oyunculuğa da sıcak bakabileceğini bir röportaj’da dile getirmiştir.

2018 yılında özellikle İrem Derici ile sevgili oldukları yönünde haberler ile sıkça medya ve magazin dünyasının gündeminde yer almıştır. Birliktelik için ise İrem Derici ‘ye şarkı yapmak istediğini ve kendi şarkılarından okumasını istediğini belirten Genco Ecer, daha önce Derici’yi takip ettiğini onunla konuştukça ise ondan hoşlandığını dile getirmiştir. İlişkinin başlamasına ise ortak arkadaşlarının vesile olduğunu aktarmıştır. Yaşantısını Kıbrıs Lefkoşa’da sürdürmektedir.

Atletik vücudu, düzgün vücudu ve yakışıklığı ile dikkatleri üzerine çeken Genco Ecer’in maalesef tam olarak boy ve kilo bilgilerine ulaşılamamıştır. Kıbrıs Yakın Doğu üniversitesinde eğitim hayatını tamamlamıştır. Asıl mesleği mimar’lıktır, ancak müzik hayatı için mesleğine devam etmemiştir.

Hayatının olmazsa olmazları arasında spor yer almaktadır. İlkokul’dan bu yana profesyonel olarak bir çok spor dalı ile uğraşmıştır. Beslenmesine çok dikkat etmekte, sağlıklı yaşam sürdürmektedir. Uğurlu rengi gri, sayısı 7, sevdiği huyu sabırlı olması, sevmediği huyu ise deli sinirli oluşudur.


Etiketler: ,

Benimle Söyle Diğer Kişiler

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Genco Ecer
Gerçek adı: Genco Ecer
Doğum Tarihi: 13/12/1985 (34 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar (İrem Derici ile)
Burç: Yay
Meslek: Mimar Şarkıcı
Mezuniyet: Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi
Doğum yeri: Ankara
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

385.091 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

338.180 kez okundu

3.

Güncel Öztürk

316.581 kez okundu

4.

Tarık Akan

293.769 kez okundu

5.

Mustafa Miraç Kaya

226.667 kez okundu

6.

Tarkan

225.623 kez okundu

7.

Volkan Demirel

221.617 kez okundu

8.

Emre Mor

195.245 kez okundu

9.

Ersay Üner

190.851 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

183.591 kez okundu