Emrullah Sürmeli

Emrullah Sürmeli rol aldığı dizi ve sinema filmi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? oynadığı sinema ve diziler gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2000 yılında dünyaya gelen Emrullah Sürmeli aslen Adana’lıdır. Adana’nın Karaisalı İlçesi’nde doğmuştur. Karaisalı Lisesi’nden mezun olmuştur. Bir videoda tiktoker, youtuber veya fenomen olmadığını, oyuncu olduğunu ve oyunculuk üzerine çalışmalar gerçekleştirdiğini dile getirmiştir. Maalesef henüz boyu ve kilosu ile ilgili merak edilen soruların cevaplarına ulaşılamamıştır.

Emrullah Sürmeli Adana’da babasının bir restaurant’ı olduğunu yeri geldiğinde aile işyeri olan bu restaurant’ta garsonluk’ta yaptığını sözlerine eklemiştir. Hayatının dönüm noktası ise rol aldığı Sıfır Bir isimli proje olmuştur. Daha sonra Sıfır Bir adlı dizinin devamı niteliğinde çekilmiş olan Sokağın Çocukları adlı dizi’de rol almıştır. 2020 yılında ise Sıfır Bir’in sinema versiyonunun oyuncu kadrosunda yer almıştır. Bilindiği üzere Cihangir Ceyhan‘da Cio karakteri ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştı.

Emrullah Sürmeli Rol aldığı sinema ve diziler;

2018-2019 – Sıfır Bir (Kararlı Çocuk)
2020 – Sokağın Çocukları (Sedat)
2020 – Sıfır Bir (Emrullah)


Sosyal medya hesapları;

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 408bin civarındadır. Sigara içiyor mu? sorusunun cevabı ise sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ve resimlere göre evettir. Emrullah Sürmeli evli mi? sorusunu cevabı ise hayır’dır. Ancak sevgilisi var mı? varsa kim sorusunun cevabı bilinmemektedir. Resmi instagram hesabı ise tabloda belirtilmiştir.

Emrullah Sürmeli İnstagram hesabından yaptığı paylaşımlar ve yazıları ile ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Paylaşımların altına yazmış olduğu bazı yazıları;

Büyüdükçe, Bütün Neşem Kaçtı.
Tehlikede Değilim, Tehlike Benim.
Azrail’e Boyun Eğmem, Ölüm Gelsin Baş Üstüne.
Arkamdan Konuştuğunuz Sürece, Arkamda Kalacaksınız.
Öğreneceksiniz, Ama Şimdi Değil, Hepsini Birer Birer Yaşadıktan Sonra.
Geldiğin Yeri Unutmuşsun Ama, Gideceğin Yer Sana Bunu Hatırlatacak.
Gökyüzüne Bak, Gözlerini Aç, Özlemeyi Bırak.
Herşeyi Bir Kenara bıraktım, sessizce bitişini izliγorum.
Mutluluk Gelmez, Takın Şarjörleri.

9 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz