Efe Mandıracı

Efe Mandıracı son yıllarda erkekler voleybolunun yükselen yıldızları arasında yer almaktadır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Efe Mandıracı Kimdir? Nereli?

2002 yılının Nisan ayında dünyaya gelen genç voleybolcu doğma büyüme aslen Aydın, Kuşadası nüfusuna kayıtlıdır. Henüz genç yaşına rağmen başarılı performansı ile tüm Avrupa kulüplerini peşinden koşturmayı başarmıştır.

Günümüzde Arkasspor takımında forma giymektedir. Ayrıca son dönemde Türkiye A Milli Takımı ile de ayyıldızlı formayı giyerek başarılı performansı artarak devam etmektedir. 2020 sezonunda çifte lisans ile hem 1. Lig’de Tevfik Fikret Lisesi (TFL) Altekma hem de Efeler Ligi’nde Arkasspor takımının formalarını terletmiştir.

Türk voleybolunun gelecek vaadeden isimlerinden olan Ramazan Efe Mandıracı, geçtiğimiz sezon U18 Balkan Şampiyonası’nda en değerli oyuncu seçilmiştir.

Efe Mandıracı Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 2.03 cm, kilosu 90, burcu ise koç’tur. 2021 yılı itibariyle 19 yaşında olan Milli voleybolcumuz resmi instagram hesabını @efemandiracii kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Eksi sözlükte son dönemde hakkında bir çok mesaj yazılmıştır. Milli wonderkid, uzun yıllar a milli takım’a da hizmet edecektir, erkek voleybol milli takımının ebrar karakurt‘u ve Türk voleybolunda yepyeni bir star doğuyor vb. daha bir çok hakkında mesaj bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz