Beren Güney

Beren Güney sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hakkında hayranları tarafından merak edilen soruların cevapları, tüm detaylar. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Beren Güney Kimdir?

Beren Güney sosyal medya fenomeni, dijital medya içerik üreticisi. Kendisinden küçük bir kardeşi vardır. Cinsiyet değiştirdiğini belirten güzel isim 30 a yakın estetik ameliyatı geçirmiştir. Geçirmiş olduğu operasyonların ardından son halini sosyal medyadan paylaşan Beren, “Benim için yeni bir dönem başlıyor” diyerek yeni bir hayata adım atmıştır. Transeksüel olduğunu belirten Beren, 6 yaşında bunu hissettiğini belirtmiştir.

Eski hali de oldukça merak edilen Beren Güney özellikle, spor dünyasında yaptığı ifşaları ile merak konusu olmuştur. Bir dönem Beşiktaş forması giyen Mohamed Elneny de bu ifşalardan nasibini alan isimlerden olmuştur. Ayrıca Kerem Tunçeri ve daha bir çok ünlü isim de ifşa olmuştur.
beren guney6

Beren Güney Boyu, Kilosu

Beren Güney 1.70 boyunda ve 50 kilodur.

Beren Güney Kaç Yaşında?

Beren Güney 38 yaşındadır. Doğum tarihi 1985.

Eski ismi bazı kayıtlara göre Tolga İmanoğlu’dur.

Resmi instagram hesabı @berennguney ‘dir. Ciddi bir hayran kitlesine sahip olan ünlü ismin günümüz itibariyle 537bin civarında takipçisi bulunuyor. 2018 yılında açmış olduğu instagram hesabından genellikle kişisel paylaşımlarını sürdürmektedir.

Plastik Barbie Bebek olarak tanınan ünlü isim Gökhan Çınar‘ın sunduğu Katarsis X-TRA programında katılmıştır. Yaptığı açıklamalar ve hayatı ile dikkat çekmiştir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz