Azra Aksu

Azra Aksu Kanal D ekranlarında yayınlanan Baht Oyunu isimli diziye Elif karakteri ile dahil olan minik oyuncudur. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Azra Aksu Kimdir? Nereli?

2015 yılının Ocak ayında dünyaya gelen minik oyuncu İstanbul doğumludur. Henüz 1 yaşında iken 2016’dan itibaren bir çok firmanın reklam yüzü olmuş, reklam çalışmalarında yer almıştır. 2020 yılından itibaren ise oyunculuk dünyasına giriş yapmış ve başarılı dizi projelerinde rol almıştır. En son 2021 tarihinde Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Baht oyunu’na dahil olmuş ve dizide Elif karakterini üstlenmiştir. Dizide Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Aytaç Şaşmaz ve Hande Subaşı gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

Azra Aksu Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.30, kilosu 25, saç rengi sarı, göz rengi ela, burcu ise kova’dır. 2022 yılı itibariyle minik oyuncunun yaşı 8’dir.. Resmi instagram hesabını @azraaksu___ olarak kullanmakta, hesabı ebeveynleri, ailesi tarafından yönetilmektedir.

Oynadığı Diziler:

Çocukluk (Elif Çamlı), İşte Bu Benim Masalım (Aleyna) ve Baht Zamanı (Elif). Oyunculuk çalışmalarını Hande Aytar Cast Oyunculuk Ajansı bünyesinde devam ettirmektedir.

Reklam çalışmalarında yer aldığı bazı kurumsal markalar: İGA, Shell, Cİvil, Nako ve Fiat.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @azraaksu___ Hesabında Kullandığımız Başka bir sosyal medya platformu yoktur, açıklaması mevcuttur. Günümüz itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı ise 191bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz