Zeynep Naz Eyüboğlu

0

Zeynep Naz Eyüboğlu dizi ve reklam sektörünün tanınmış, başarılı isimlerindendir. Hakkında ise genellikle aslen nereli? Boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, medeni durumu, memleketi gibi bir çok soru merak konusu olmaktadır. Hayatıyla ilgili bilgiler ve kısa biyografisi.

Zeynep Naz Eyüboğlu hayatı ve kariyeri;

12 Mayıs 1996 tarihinde İstanbul’da doğdu. Hande Aytar Cast Ajansı’na bağlı olarak çalışmakta olan Eyüboğlu, Mertcan Eyüboğlu ile evlidir. Geleceği parlak isimlerden olan oyuncu, kariyeriyle ilgili çalışmalarını tüm hızıyla devam ettirmektedir.

Daha önceleri “ABC Çamaşır Deterjanı” reklamında rol alan oyuncuyu, “Karamel Yapım” imzalı “İtimat” isimli diziyle tekrar ekranlarda göreceğiz.

Sarı saçları ve yeşil gözleriyle dikkatleri üzerine çeken Eyüboğlu, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Oyunculuk kariyerinde adımlarını sağlam atmaktan yana olan güzel isim, “No 2 Atölye”de Esas Oyunculuk eğitimi almıştır. Yüzme sporuyla ilgilenmektedir. Aynı zamanda Kanal 7’de yayınlanan “Emanet” isimli dizinin oyuncusudur.

24 yaşındaki güzel oyuncu 1.70 boyundadır ve Boğa burcudur. Hayranlarının merakla takip ettiği Zeynep Naz, özel hayatını göz önünde yaşamayı tercih etmeyen ünlüler arasındadır. Bu yönüyle kendisi ile ilgili merak edilen konular artmaktadır. Diğer yandan evlilik günü gibi mutlu anlarındaki fotoğraflarını da sosyal medya hesaplarında yayınlayarak mutluluğunu sevenleriyle paylaşmaktadır. Mütevazı kişiliğiyle dikkat çeken Naz Eyüboğlu’nun sıradaki projeleri takipçileri tarafından ilgiyle beklenmektedir.

Ajans bilgisi ise Hande Aytar..

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz