Yasin Şeker

Yasin Şeker özellikle sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yasin Şeker (Mr ULUSHAH / Bay Uluşah) Kimdir?

Yasin Şeker’e özellikle hem sosyal medya, hem de iş dünyasında Mr ULUSHAH olarak yani Bay Uluşah olarak hitap edilmektedir. Mekanlarda ve gittiği yerlerdede Mr ULUSHAH ve Bay Uluşah olarak tanınmaktadır.

İlköğretim eğitim sonrasında iş hayatına atılan başarılı isim, ilk olarak kendi parasını kazanmak için İstanbul Eminönü’de hamallık yapmaya başlamıştır. Çok küçük yaşlarda çırak eleman şube müdürü tahsilatçı vb. meslek gruplarında çalışmış, İstantbul Eminönü piyasasında ticaretin kalbinin olduğu yerde pişip kavrulmuştur. Pandemi döneminde uzun süre evde kalmış, ardından vatani görevini tamamlamıştır.

Günümüz itibariyle yaşantısını İstanbul’un Silivri İlçesi’nde sürdürmektedir.
Mr Ulushah Bay Ulusah Yasin seker1 jpg

Yasin Şeker (Mr ULUSHAH / Bay Uluşah) Ne İş Yapıyor?

Uluşah Ticaret Ltd Şti adında kurumsal bir şirketi olan genç girişimci kategorisinde yer alan bir iş insanıdır. Genç girişimci olmasından kaynaklı devlet 150.000₺’ye kadar kendisinden vergi talep etmemektedir. Bu kazancın üzerine çıktığında ise vergisini ödemektedir. Gelirini genellikle al sat komisyon vb şeyler yaparak kazanmaktadır. Vergi levhası olan bir iş insanıdır. Herşeyi ap açık ortada gayri meşru bir iş yapmamaktadır.

Hayatı yaşamayı bağımsızlığı ve özgürlüğü seven Bay Uluşah, para ve lüks için değil, başarı için çalışmaktadır.

Yasin Şeker (Mr ULUSHAH / Bay Uluşah) Nereli?

Doğma büyüme İstanbul, aslen ise Malatya’lıdır.

Yasin Şeker (Mr ULUSHAH / Bay Uluşah) Kaç Yaşında?

27 yaşında olan Yasin Şeker’in doğum tarihi 8 Haziran 1996, burcu ise ikizler’dir.

Son zamanlar da neredeyse gittiği her mekanda her masaya şampanya söylemek, DJ’lere anons geçirmek. Azad yılmaz vs viski ile el yıkamak şampanya ile el yıkmak, parayı balya ile fırlatmak ayda yarım milyon civarında harcama yapmak jakuzi jetski vb şeylerde takılmak. lüks yaşamak vs bunların hepsi kendi ticaretlerinden gelen para ve Kıbrıs tatilin de oynamış olduğu kumardan ötürü kazancıdır. İlerleyen zamanlarda çok daha iyi yerlere geleceğine inandığını belirten Bay Uluşah ayrıca bunların sadece bir fragman olduğunu dile getirmiştir.

Resmi instagram hesabı @mrulushah ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz