Yağmur Göçer

0

Yağmur Göçer son dönemde babası Ferhat Göçer ile ilgili yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise kimdir? doğum tarihi, eğitim hayatı, kaç yaşında? olduğu ve resmi sosyal medya hesapları gibi bir çok soru internet üzerinde sorgulanmaya başlamıştır.

1997 yılında dünyaya gelen Yağmur Göçer İstanbul doğumludur. Babası ünlü sanatçı Ferhat Göçer‘dir, baba tarafından aslen Şanlıurfa Birecik, anne tarafından ise İzmir’lidir. Annesi Berna Hocaoğlu’da babası gibi doktor’dur. Anne ve babası 1993 yılında evlenmiş, 1998 yılında boşanmışlardır. Can isminde bir de erkek kardeşi vardır.

Son dönemde özellikle babası ile ilgili hem sosyal medya hesaplarında hem de televizyon programlarında yaptığı açıklamalar ile uzun süre gündemde kalmıştır.

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümünde eğitim hayatını sürdürmektedir. Daha önce TED İstanbul Koleji’nde okumuştur. Galatasaray takımını tuttuğunu, son olarak instagram hesabında da sıkça paylaştığı üzere nargile sever olduğunu belirtebiliriz.

Yağmur Göçer ‘in babası hakkında yaptığı bazı açıklamaları;

7 ay boyunca bir kez bile babası ile görüşmediklerini ve ayda sadece babasının kendisine 1000 TL gönderdiğini belirtmiştir. Onun dışında hiç bir şekilde yardım almadığı ayrıca babası ile görüşme talebinde de bulunmadığını aktarmıştır. Babasının maneviyatından vazgeçtiğini, her iletişime geçmek istediğinde canının yandığını, hatta onun telefonunu kaydetmeyecek kadar kırgın ve kendisinden vazgeçmiş olduğunu aktarmıştır. Senelerdir psikolojik anlamda şiddet gördüğünü aktaran Yağmur Göçer, babasına aşık bir kız çocuğu iken bu duruma geldiğini ancak kendisini bil bileli ilişkilerinin kötü olduğunu dile getirmiştir.

2014 yılında babası hakkında, kendisi ile ilgilenmediği için dava açmış, annesi Berna Hocaoğlu ise aynı yıl, eski eşi Ferhat Göçer hakkında mahkemeden 3 aylık önleyici tedbir kararı aldırmıştı.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz