Veo Hüseyin Kaya

Veo Hüseyin Kaya hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1983 yılının Nisan ayında, Manisa Turgutlu’da dünyaya gelmiştir. Küçüklüğünden itibaren sanata karşı olan yeteneğini ilk okulda resim yarışmalarında derece alarak kanıtlamıştır. Yaşama olan inancı ile 8 yaşından itibaren bulunduğu Urganlı kasabasında farklı esnafların yanında çalışarak kendi harçlığını kazandı. Çoçuk yaşta kendini geliştirip deneyim kazanarak donanımladı.

12 yaşından itibaren karar verdiği fotoğrafçılık mesleğini hem okudu hem çalıştı. Daha sonra Turgutlu’da mesleğiyle ilgili Esnaflarda çalışarak bir basamak daha atladı. Askerliğini bitirdikten sonra İzmir’de Bir çok organizasyon katalog düğünlerde ajanslarda çalışarak kendini geliştirdi.

İstanbul’da da çalışma fırsatı bulan Veo Hüseyin Kaya, İş disiplini çok hassas işini seven biri olarak öncelikle işine önem veren kiliği ile aranan sevilen biri olmuştu. İstanbul’dan sonra İzmir’de tekrar çalışmalarda bulundu. Ardından 5 yıl mesleğine ara verdi bu arada farklı mesleklerde yaşamını sürdürmek için çalıştı. Ve son olarak 2017 yılında kendisi için oluşturduğu VEO marka ismiyle Kendi iş yerini açtı Foto VEO Kaya olarak halen hizmet vermektedir.

Veo Hüseyin Kaya;

VEO marka isminin bir açılımı vardı;

V- Varlığıyla Neşe Katan
E- Etkileyici Görsellik
O- Onsuz olmaz dediğin de… anlamı vardı. Bunu Bir Yaşam Felsefesi haline getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz