Tevfik Bozdağ

Tevfik Bozdağ biyografisi ile özellikle sosyal medya dünyasında da oldukça merak konusu olan bir isimdir. Hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Tevfik Bozdağ Kimdir? Aslen Nereli?

Doğum tarihi 20 Aralık olan ünlü isim Tevfik Bozdağ Estetik Uzmanı olarak tanınmaktadır. Ankara Bahçelievler’de bir salonu bulunmaktadır. Hollanda ve Almanya’da da hizmet veren Bozdağ ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı öğretici/öğretmendir. Eğitimlerini 100% öğretme garantili eğitimler felsefesi ile vermektedir.

2001 yılından bu yana kozmetik sektöründe yer alan Tevfik Bozdağ, daha önce MAC Lancome, Christian Dior, Chanel gibi dünya markalarında eğitmenlik yapmıştır. Birçok defile, backstage ve dergilerde makyaj uygulamaları ile yer almış, aynı zamanda tanınmış dizi ve sinemaların backstagelerinde makyaj yapmıştır.

Aslen Ankaralı olan başarılı isim ünlü bir makyöz’dür. Türkiye’nin 7 ödüle sahip tek güzellik merkezinin sahibidir. Ayrıca merkez TV8 en iyi güzellik ve estetik merkezi ödülünü almıştır.

Ekran severler tarafından Show TV Kuaförüm Sensin programı ile tanınmıştır. Güzellik merkezi işletmecisi olarak iş hayatını sürdürmektedir. Tüm bunların yanı sıra daha önce O Ses Türkiye programına da katılmış, yine aynı kanalda mesleğine yönelik röportaj vermiştir. Sporcu bir kimliğe sahip olan Tevfik Bozdağ ayrıca lüks bir yaşama sahiptir. Kullandığı ve can dostum dediği bir Porsche marka araca sahiptir.

Resmi instagram hesabını @tevfikbozdag kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 1,5milyon civarındadır.
tevfik bozdag4

tevfik bozdag6

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz